. . . آرشیو تازه های آرن
بعد از دو سال برگزاری منظم و مستمر نشست های علمی مرکز آرن که با نام " ژورنال کلاب " برگزار می شد ؛ این مجموعه برنامه به کار خود پایان داده و  از ماه آینده ، برنامۀ جدیدی با عنوان " گفتمان " به مجموعه برنامه های پنج شنبه های آرنی مرکز آرن اضافه خواهد شد . 
 
شورای سیاست گذاری مرکز آرن با صدور اطلاعیه ای رسمی اعلام کرد که برنامه های ژورنال کلاب این مرکز پس از برگزاری ۳۳ نشست علمی ، به صورت رسمی به کار خود پایان داده و از ابتدای بهمن ماه ۱۳۹۴ ، برنامۀ جدیدی با عنوان " گفتمان " ، جایگزین این برنامه خواهد شد . به گزارش روابط عمومی مرکز آرن ، متن این اطلاعیه به شرح زیر می باشد : 

 

 

 

بسمه تعالی
مخاطبان محترم و اعضای خانوادۀ بزرگ مرکز آرن :

با اهدا سلام و عرض تحیت

همانطور که همگی مستحضر هستید ؛ ژورنال کلاب مرکز آرن به عنوان اولین ژورنال کلاب منسجم و مستمر علمی شرق کشور ، مجموعه نشست های علمی - تخصصی ای بود که به همت مرکز آرن ، در طی دو سال ( از دی ماه ۱۳۹۲ تا دی ماه ۱۳۹۴ ) توانست ۳۳ سخنرانی علمی با موضوعات مختلف مرتبط با مسائل مغز و روان را در شهر مشهد برگزار نموده و مخاطبان زیادی را نیز به این موضوعات علاقه مند نماید . در این برنامه ها ؛ متخصصان و پژوهشگران مختلفی از حوزه های روانشناسی ، روانپزشکی ، مهندسی پزشکی ، نوروساینس ؛ علوم شناختی ، تربیت بدنی و ..... ؛ با ارائۀ سخنرانی های مختلف علمی به تشریح آخرین دستاوردهای پژوهشی حوزۀ مغز و روان می پرداختند که علاوه بر حاضرین در سالن همایش های مرکز آرن ، با عنایت به انتشار فایل صوتی و پاورپوینت این جلسات از طریق اینترنت ، هزاران نفر در نقاط مختلف کشور نیز توانستند از محتوای این جلسات علمی مرکز آرن استفاده کنند که استقبال این عزیزان و پیام های دلگرم کنندۀ شان ، اسباب دلگرمی مسئولان برگزاری این برنامه ها بوده ؛ هست و خواهد بود . این جلسات علمی در سالهای گذشته به صورت رایگان در سالن همایش های مرکز آرن برگزار می شد و ورود به این جلسات برای عموم علاقه مندان به این برنامه ها آزاد بود . در نهایت و پس از دو سال برگزاری موفق ؛ با عنایت به اینکه بذر برگزاری جلسات منظم ژورنال کلاب علمی هفتگی با محوریت کالبد شکافی مسائل مغز و روان به صورت گسترده در شرق کشور پراکنده شده و در حال حاضر همکاران عزیزی هستند که به این رسالت مهم علمی و اجتماعی ادامه بدهند ، مرکز آرن با افتخار ، برنامه های ژورنال کلاب خود را خاتمه داده و تلاش می کند که رسالت علمی و اجتماعی خود را در نقطه ای دیگر ادامه دهد :

دست در دست هم دهیم به مهر                                                                         میهن خویش را کنیم آباد

این مرکز با امید و استعانت از درگاه خداوند متعال ، برنامۀ جدیدی با نام " گفتمان " طراحی و آماده سازی کرده است که از بهمن ماه ۱۳۹۴ ، به خدمت عزیزان و مخاطبان مرکز آرن ارائه خواهد شد . در غالب این برنامۀ جدید، به جای انجام سخنرانی علمی توسط یک سخنران و به شکل مونولوگ ، جلساتی به صورت دیالوگ و با رویکرد انتقادی و به شکل مناظره توسط دو یا چند سخنران مختلف برگزار خواهد شد که به این ترتیب ؛ مخاطبان محترم مرکز آرن بیشتر و بهتر از قبل بتوانند با نظرات موافق و مخالف پیرامون نظریات مختلف روانشناسی و فعالیت های مغز آشنا شوند . اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه از طریق وبسایت مرکز و کانال تلگرامی آرن به اطلاع عزیزان خواهد رسید .


با احترام : شورای سیاست گذاری مرکز آرن - ۵ بهمن ماه ۱۳۹۴

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی