. . . آرشیو تازه های آرن
می خواهید در واپسین روزهای پایانی سال ۱۳۹۴ برای سال آینده تان برنامه ریزی کنید ؟ از وضعیت زندگی تان در سال جاری ناراضی هستید و می خواهید برای کسب موفقیت های شغلی ، تحصیلی ؛ اجتماعی و ....  در سال آینده ؛ برنامه ای جدید خلق کنید ؟ توصیۀ ما این است که قبل از هر اقدامی ، با ارزیابی دقیق مولفه های روانی و شناختی و مغزی تان ( حافظه ، هوش ، توجه ، تمرکز ؛ تیپ شخصیتی و ....)  و با توجه به " واقعیات " موجود برای خودتان برنامه ریزی کنید . بدون داشتن اطلاعات درست از واقعیات و حقایق روانی و مغزی تان ، هر برنامه ریزی ای محکوم به شکست خواهد بود . 

 

به مناسبت هفتۀ جهانی آگاهی از مغز و در آستانۀ حلول سال ۱۳۹۵ و با هدف ارائۀ خدمات چکاپ و ارزیابی دقیق مولفه های روانی و مغزی به عموم مردم ( از ۶ سال به بالا ) ، مرکز جامع آرن ( دارای مجوز رسمی فعالیت از دانشگاه علوم پزشکی مشهد ) از تاریخ ۲۲ تا ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ اقدام به برگزاری جشنوارۀ " مغز و بهار " نمود.

 به گزارش روابط عمومی مرکز آرن ، در این جشنواره بهاری ، خدمات کامل ارزیابی روانی و مغزی از طریق انجام ۸ آزمون پیشرفته و فوق تخصصی روانسنجی کامپیوتری به همراه ثبت سیگنال های مغزی و تهیۀ نقشۀ مغزی (QEEG) از متقاضیان انجام  شد و نتایج به دست آمده پس از بررسی در شورای عالی درمانی مرکز آرن ؛ در جلسه ای با حضور روانشناس و روانپزشک مرکز آرن و مراجع ؛ برای ایشان تحلیل شده و نکات مثبت و منفی و قوت و ضعف وضعیت روانی و مغزی ایشان به مخاطب ارائه شده و توصیه های لازم جهت ارتقاء عملکرد مغزی و روانی مخاطب به او ارائه  شد . همچنین پس از این مرحله ؛ برای ایام تعطیلات عید مراجع کننده ، برخی پکیج های ویژه و بازی های خاص کامپیوتری تقویت مغز و حافظه و مولفه های شناختی از قبیل توجه و تمرکز به مخاطبین ارائه گردید که بتوانند در ایام تعطیلات عید ، برای ورزش دادن مغز خویش از آن استفاده نمایند .

 آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی