. . . آرشیو تازه های آرن
به جهت تجمیع برنامه های متنوع مرکز آرن و صرفه جویی در وقت و انرژی ارزشمند مخاطبان این مرکز ؛ برنامه هایی که به صورت هفتگی در مرکز آرن برگزار می شد ، از چندی قبل به شکلی جدید تغییر یافته است و در فرمت جدید برگزاری آن ؛ در یکی از پنج شنبه های هر ماه ؛ برنامه هایی با عنوان "پنج شنبه های آرنی " برگزار می شود که در خلال برگزاری آن ؛ یک یا چند برنامه متنوع با موضوعات مختلف اجرا می شود . پنج شنبۀ آرنی این ماه به برگزاری یک  "عقل معاش" و "آرن یار "اختصاص داشت .  

 

 به گزارش روابط عمومی مرکز آرن ، در ادامه سلسله نشست های عصر پنج شنبۀ مرکز آرن که با عنوان " پنج شنبه های آرنی " برگزار می شود و در خلال آن یک یا چند برنامه از چندگانه های آرن ( سایکو سینما ؛ مطالعۀ موردی ؛ آرن یار ؛ عقل معاش ؛ ژورنال کلاب ؛ کنفرانس کتاب ) در آن ارائه می شود ، در پنج شنبۀ مورخ نهم اردیبهشت ماه ۹۵ ؛ از ساعت ۵ الی ۷ عصر یک عقل معاش و یک آرن یار برگزار شد.

 

نخستین برنامۀ سخنرانی پنج شنبۀ آرنی که از ساعت ۵ عصر و با سخنرانی آقای محمد رضا احمدی ( پژوهشگر و فعال حوزۀ تجارت الکترونیک ) ارائه شد ؛ به مقولۀ " تجارت الکترونیک " پرداخت . تجارت الکترونیک شکل جدیدی از فرآیندهای کسب و کار ( بیزینس ) است که در فضای اینترنت و به صورت مجازی انجام می شود و به کمک آن می توان در فضای مجازی کسب درآمد کرده و به فعالیت های اقتصادی درآمدزا دست پیدا کرد . به عبارتی دیگر تجارت الکترونیکی پل ارتباطی بین تجارت و تکنولوژی می باشد . قابل به ذکر است که برنامه های عقل معاش مرکز آرن از دو سال پیش و با هدف توانمندسازی اقتصادی و بهبود شم اقتصادی مخاطبان مرکز آرن در این مرکز برگزار شده و این برنامه دوازدهمین برنامۀ از این سلسله نشست ها بود .

اما در بخش دوم این پنج شنبۀ آرنی که از ساعت ۶ عصر و با سخنرانی آقای عبدالله مروارید ( روانشناس و روان درمانگر ) انجام شد ، به توضیح و معرفی و کاربرد " برنامه ریزی عصبی – کلامی (NLP) " پرداخته شد . ان ال پی یا برنامه ریزی عصبی – کلامی یک روش کارآمد در ایجاد تغییرات ذهنی و رفتاری در انسانها می باشد که به کمک آن می توان انتخابهای بیشتری در مورد رفتار و احساسات شخص در او ایجاد کرد ؛ يا نحوه تعامل با دیگران و ارتباطات فرد را بهبود بخشید و به او کمک کرد که به شکل بهتری افکار و هیجانات خود را کنترل کند . برنامه ریزی عصبی – کلامی چهارچوب گام به گامی را برای نیل به اهداف و ایجاد تغییر در زندگی را برای انسان فراهم می آورد.

پنج شنبه های آرنی ؛ هر ماه و در یکی از پنج شنبه های آن ماه ؛ در سالن همایش های مرکز آرن برگزار خواهد شد . این برنامه ها از راس ساعت ۵ عصر شروع می شود و ورود به این برنامه برای کلیۀ علاقه مندان ، آزاد و رایگان می باشد . علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق زیر با مرکز آرن در ارتباط باشند :

همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمائید.

  با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشید .

  از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرید .

  در کانال رسمی مرکز آرن در تلگرام عضو شوید . 

 

آرشیو تازه های آرن

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی