. . . آرشیو تازه های آرن
به جهت تجمیع برنامه‌های متنوع مرکز آرن و صرفه جویی در وقت و انرژی ارزشمند مخاطبان این مرکز، برنامه‌هایی که به صورت هفتگی در مرکز آرن برگزار می‌شد، از چندی قبل به شکلی جدید تغییر یافته است و در فرمت جدید برگزاری آن، در یکی از پنج شنبه‌های هر ماه برنامه‌هایی با عنوان "پنج شنبه های آرنی" برگزار می‌شود که در خلال برگزاری آن یک یا چند برنامه متنوع با موضوعات مختلف اجرا می‌شود. پنج شنبۀ آرنی این ماه به برگزاری یک  "عقل معاش" و "آرن یار" اختصاص داشت.   

 به گزارش روابط عمومی مرکز آرن، در ادامه سلسله نشست‌های عصر پنج شنبۀ مرکز آرن که با عنوان "پنج شنبه‌های آرنی" برگزار می‌شود و در خلال آن یک یا چند برنامه از چندگانه‌های آرن ( سایکو سینما، مطالعۀ موردی، آرن یار، عقل معاش، ژورنال کلاب، کنفرانس کتاب) در آن ارائه می‌شود، در پنج شنبۀ مورخ نهم اردیبهشت ماه ۹۵، از ساعت ۵ الی ۷ عصر یک عقل معاش و یک آرن یار برگزار شد.

 

نخستین برنامۀ سخنرانی پنج شنبۀ آرنی که از ساعت ۵ عصر و با سخنرانی آقای محمد رضا احمدی (پژوهشگر و فعال حوزۀ تجارت الکترونیک) ارائه شد، به مقولۀ "تجارت الکترونیک" پرداخت . تجارت الکترونیک شکل جدیدی از فرآیندهای کسب و کار (بیزینس) است که در فضای اینترنت و به صورت مجازی انجام می‌شود و به کمک آن می‌توان در فضای مجازی کسب درآمد کرده و به فعالیت‌های اقتصادی درآمدزا دست پیدا کرد. به عبارتی دیگر تجارت الکترونیکی پل ارتباطی بین تجارت و تکنولوژی می‌باشد.
قابل به ذکر است که برنامه‌های عقل معاش مرکز آرن از دو سال پیش و با هدف توانمندسازی اقتصادی و بهبود شم اقتصادی مخاطبان مرکز آرن در این مرکز برگزار شده و این برنامه دوازدهمین برنامۀ از این سلسله نشست‌ها بود.

اما در بخش دوم این پنج شنبۀ آرنی که از ساعت ۶ عصر و با سخنرانی آقای عبدالله مروارید (روانشناس و روان درمانگر) انجام شد، به توضیح و معرفی و کاربرد "برنامه ریزی عصبی – کلامی (NLP)" پرداخته شد.
ان ال پی یا برنامه ریزی عصبی – کلامی یک روش کارآمد در ایجاد تغییرات ذهنی و رفتاری در انسان‌ها می‌باشد که به کمک آن می‌توان انتخاب‌های بیشتری در مورد رفتار و احساسات شخص در او ایجاد کرد، يا نحوه تعامل با دیگران و ارتباطات فرد را بهبود بخشید و به او کمک کرد که به شکل بهتری افکار و هیجانات خود را کنترل کند.
برنامه ریزی عصبی – کلامی چهارچوب گام به گامی را برای نیل به اهداف و ایجاد تغییر در زندگی را برای انسان فراهم می‌آورد.

پنج شنبه‌های آرنی، هر ماه و در یکی از پنج شنبه‌های آن ماه، در سالن همایش‌های مرکز آرن برگزار خواهد شد.
این برنامه‌ها از راس ساعت ۵ عصر شروع می‌شود و ورود به این برنامه برای کلیۀ علاقه مندان، آزاد و رایگان می‌باشد. علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند ‌از طریق زیر با مرکز آرن در ارتباط باشند:

همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمائید.

  با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشید.

  از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرید.

  در کانال رسمی مرکز آرن در تلگرام عضو شوید . 

 

آرشیو تازه های آرن

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی