. . . آرشیو تازه های آرن

به جهت تجمیع برنامه های متنوع مرکز آرن و صرفه جویی در وقت و انرژی ارزشمند مخاطبان این مرکز ؛ برنامه هایی که به صورت هفتگی در مرکز آرن برگزار می شد ، از چندی قبل به شکلی جدید تغییر یافته است و در فرمت جدید برگزاری آن ؛ در یکی از پنج شنبه های هر ماه ؛ برنامه هایی با عنوان "پنج شنبه های آرنی " برگزار می شود که در خلال برگزاری آن ؛ یک یا چند برنامه متنوع با موضوعات مختلف اجرا می شود . پنج شنبۀ آرنی این ماه به برگزاری "سایکو سینما" و "کنفرانس کتاب " اختصاص دارد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آرن هفدهمین جلسۀ سایکوسینمای مرکز آرن در مورخ پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۵ ؛ از ساعت ۵ عصر در مرکز آرن برگزار شد . در بخش اول برنامه ، یکی از آثار سینمایی عباس کیارستمی برای حاضرین در سالن پخش شد و حاضرین در سالن در خلال این فیلم به گفتگو دربارۀ مفاهیم روانشناختی و اخلاقی این فیلم پرداختند  . آقای دکتر مصطفی دریادار ( روانشناس ) نیز این گفتگوها را جهت دهی می کردند .

در یازدهمین نشست کنفرانس کتاب آقای مهندس خاکسار (پژوهشگر مطالعات میان رشته ای) به نقد و بررسی کتاب " مطلق در ذهن ایرانی " خواهند پرداخت.این کتاب از مجموعه کتاب های زنده یاد خانم دکتر مفیدی است که به واسطه ارائۀ تحلیل های عمیق روانشناختی از خلقیات و ذهنیات مردم ایران انتخاب شده است.

زمان برگزاری: پنجشنبه ۲۵ شهریورماه ۱۳۹۵، ساعت ۱۷ الی ۱۹ ورود عموم آزاد و رایگان می باشد

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های آیندۀ مرکز آرن می توانند از طریق زیر با مرکز آرن در ارتباط باشند :

    همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

    با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند .

    از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند .

    در کانال رسمی مرکز آرن در تلگرام عضو شوند .

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی