. . . آرشیو تازه های آرن
جهت صرفه جویی در وقت و انرژی ارزشمند مخاطبان مرکز آرن و تمرکز بیشتر بر محتوای برنامه های هفت گانۀ مرکز آرن  ؛ برنامه هایی که به صورت هفتگی و با عناوین مختلف در مرکز آرن برگزار می شد ، از چندی قبل به شکلی جدید تغییر یافته است و در فرمت جدید برگزاری آن ؛ در یکی از پنج شنبه های هر ماه ؛ برنامه هایی با عنوان "پنج شنبه های آرنی " برگزار می شود که در خلال برگزاری آن ؛ یک یا چند برنامه متنوع با موضوعات مختلف اجرا می شود . پنج شنبۀ آرنی این ماه به برگزاری یک "کتاب یار" و " سایکوسینما " اختصاص داشت که در 19 مرداد ماه 1396 برگزار گردید.  

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آرن ، در ادامه سلسله نشست های عصر پنج شنبۀ مرکز آرن که با عنوان " پنج شنبه های آرنی " برگزار می شود و در خلال آن یک یا چند برنامه از چندگانه های آرن ( سایکو سینما ؛ مطالعۀ موردی ؛ آرن یار ؛ عقل معاش ؛ ژورنال کلاب ؛ کنفرانس کتاب ) در آن ارائه می شود ، در پنج شنبۀ مورخ 19 مرداد 1396 ؛ از ساعت 5 الی 7 عصر دو برنامه سایکو سینمای آرن با محوریت نقد روانشناختی  و فلسفی سریال در حاشیه  از آثار جنجالی مهران مدیری و نقد و بررسی کتاب سیاست شادکامی در مرکز آرن برگزار  شد.

نخستین برنامۀ سخنرانی که از ساعت ۵ عصر و توسط آقای مهندس حسین خاکسار/ پژوهشگر مطالعات میان رشته ای حوزه مغز و روان  ارائه می شود ؛ نقد روانشناختی  و فلسفی سریال در حاشیه  از آثار جنجالی مهران مدیری پرداخته شد.

 

در بخش دوم این پنج شنبۀ آرنی و از ساعت ۶ عصر ؛ آقای دکتر احسان بیکزاده / پزشک و پژوهشگر حوزه روانشناسی و فلسفه ؛ با نقد روانشناختی کتاب " سیاست شادکامی " ؛ پرداخته شد.

پنج شنبه های آرنی در یکی از پنج شنبه های هر ماه و در سالن همایش های مرکز آرن برگزار شده و ورود به این برنامه ها برای کلیۀ علاقه مندان ، آزاد و رایگان می باشد . علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانند از طریق زیر با مرکز آرن در ارتباط باشند :

      همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

      با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند .

      از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند .

      در کانال رسمی مرکز آرن در تلگرام عضو شوند .


 

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی