. . . آرشیو تازه های آرن
جهت صرفه جویی در وقت و انرژی ارزشمند مخاطبان مرکز آرن و تمرکز بیشتر بر محتوای برنامه های هفت گانۀ مرکز آرن  ؛ برنامه هایی که به صورت هفتگی و با عناوین مختلف در مرکز آرن برگزار می شد ، از چندی قبل به شکلی جدید تغییر یافته است و در فرمت جدید برگزاری آن ؛ در یکی از پنج شنبه های هر ماه ؛ برنامه هایی با عنوان "پنج شنبه های آرنی " برگزار می شود که در خلال برگزاری آن ؛ یک یا چند برنامه متنوع با موضوعات مختلف اجرا می شود . پنج شنبۀ آرنی این ماه به برگزاری "سایکو سینما" اختصاص داشت .

  به گزارش روابط عمومی مرکز آرن  از ساعت 5 تا 8 عصر چهارشنبه 24 آبان ماه در محل سالن یونس مرکز جامع آرن ؛ جلسۀ پخش و نقد فیلم سینمائی Stay با همراهی گروه " درک فیلم " برگزار شد .  در این برنامۀ آقایان احسان متین فر ( دانشجوی دکترای روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد ) و آقای مهدی رضائی ( فوق لیسانس سینما و منتقد فیلم ) به نقد و بررسی این فیلم پرداختند .

 

 

 موضوع این فیلم در رابطه با مشکل افسردگی و موضوع تحلیل رویاء است و نسخۀ دوبله شدۀ فارسی این فیلم نیز در اینترنت قابل دانلود می باشد . این فیلم از ساعت پنج عصر تا 6 و 45 دقیقه در سالن یونس مرکز جامع آرن به نمایش درآمد و سپس به مدت 1 ساعت و ربع مورد نقد و بررسی قرار گرفت . گفتنی است ورود به این برنامه برای کلیۀ مخاطبان ، آزاد و رایگان بود .

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های آیندۀ مرکز آرن می توانند از طریق زیر با مرکز آرن در ارتباط باشند :

    به بخش کارگاه های آموزشی مراجعه نمایند.

    همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

    با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند .

    از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند .

    در کانال رسمی مرکز آرن در تلگرام عضو شوند . 

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی