. . . آرشیو تازه های آرن
به گزارش روابط عمومی مرکز جامع آرن؛ به اطلاع کلیه مخاطبان گرامی می رساند، سی امین نشست سایکوسینمای مرکز جامع آرن با نگاهی به فیلم "متری شیش و نیم" در مورخ پنج شنبه چهارم مهر ماه سال 1398 برگزار خواهد شد.

به مناسبت شروع آغاز سال تحصیلی و شش ساله شدن نشست های سایکوسینما در مرکز جامع آرن؛ عصر پنج شنبه چهارم مهر ماه سال 1398 از ساعت 5 تا هفت عصر جشن کوچکی در مرکز جامع آرن برگزار خواهد شد و از کیک ویژه‌ی جشن تولد شش سالگی سایکوسینمای مرکز جامع آرن رونمایی خواهد شد. همچنین در این برنامه؛ فیلم "متری شیش و نیم" به کارگردانی سعید روستایی توسط آقاس مهندس خاکسار مورد نقد و بررسی از منظر "روانشناختی و کارآفرینانه" قرار خواهد گرفت. 

برنامه‌های سایکوسینمای مرکز جامع آرن که جلسات فیلم‌خوانی و نقد و بررسی فیلم‌های فاخر سینمای ایران و جهان با عینک روان‌شناسی با هدف آموزش مهارت‌های زندگی به شهروندان می‌باشد؛ از سال 1392 به ابتکار و ایده‌پردازی آقای مهندس خاکسار در مرکز جامع آرن برگزار می‌شود و این نشست‌ها قدیمی‌ترین و ادامه‌دارترین برنامه‌های نقد فیلم با نگاه روانشناختی در شهر مشهد می‌باشد که شش سال است برگزار می‌شود. در طی شش سال گذشته 29 فیلم به صورت عمومی (برای عموم مخاطبان) و بیش از ده‌ها فیلم دیگر نیز به صورت اختصاصی و برای مراجعین و پرسنل و درمانگران مرکز جامع آرن توسط متخصصانی از رشته‌های مختلف حوزه‌ی مغز و روان مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. در این جلسات فیلم پخش نمی‌شود و صرفاً نقد و بررسی آن از منظر روانشناسی صورت می‌گیرد. همچنین موضوعات هنری و فنی سینمایی نیز در این جلسات مورد بررسی قرار نمی‌گیرد. در برنامه‌ی پنج شنبه‌ی هفته‌ی آینده مرکز جامع آرن از پکیج ویژه‌ی آموزشی سایکوسینمای مرکز جامع آرن که در پائیز 1398 توسط تیمی از مدرسان مختلف در این مرکز برگزار خواهد شد نیز رونمایی به عمل خواهد آمد. 

حضور در برنامه و جشن هفته‌ی آینده‌ی مرکز جامع آرن آزاد و رایگان می‌باشد؛ اما لازم است علاقه‌مندان نام و نام خانوادگی و شماره موبایل و رشته تحصیلی‌شان را به شناسه aren_admin@ ارسال کنند که از بین ایشان کلاً بیست و پنج نفر انتخاب شوند. (به دلیل محدودیت سالن و تخمین وزن کیک جشن؛ نیاز هست که جلسه به صورت مدیریت شده برگزار شود)

 

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی