. . . آرشیو تازه های آرن
اولین جلسه عقل معاش آرن با سخنرانی آقای حسام الدین عرب زاده مورخ ۱۹ تیر ماه سال جاری برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع توانبخشی و توانمند سازی آرن، اولین جلسه عقل معاش با هدف آشنایی علاقه مندان به جایگاه و رویکردهای نوین روابط عمومی در سازمان های دنیا در مرکز آرن برگزار شد .

در این جلسه آقای حسام الدین عربزاده مدیر روابط عمومی، ضمن بیان مقدمه ای در مبحث روابط عمومی به شرح عوامل موثر بر توسعه جايگاه روابط عمومي پرداخت .

وی با اشاره به وجود تعاریف متعدد روابط عمومی خاطرنشان کرد : همه این تعاریف ثابت می‌کنند روابط عمومی در متن است نه در حاشیه؛ در خود مدیریت است نه در بیرون آن که هر مدیریتی سزاوار روابط عمومی است .


او تاکید کرد : فلسفه وجودی روابط عمومی مردم‌داری، وظیفه آن اطلاع رسانی، هدف آن مهندسی رضایت مندی عامه و رویکردهای اصلی آن ایجاد ارتباطات آزاد، آگاه‌سازی و اقناع است .

وی مهمترین موضوع در روابط عمومی را خلاقیت و نوآوری دانست و تصریح کرد : روابط عمومی مانند دیگر امور سازمانی، بروکراتیک و ضابطه‌ مند نیست و بر اساس خلاقیت و میزان نوآوری به پیش می‌رود . با توجه به کارکردها و ظرفیت های ارتباطی، خبری، تبلیغاتی روابط عمومی ها در دوران جدید، این نهاد نقش به سزایی در پویایی و دست یابی هر سازمانی به اهداف خود ایفا می کند .

عربزاده در بخش پایانی صحبت‌های خود به نقش‌های فرامرزی روابط عمومی اشاره کرده و از استمداد دولت نیجریه از شرکت بین‌المللی ارائه خدمات روابط عمومی برای بحران تروریستی گروه بوکوحرام خبر داد .

بنابراین خبر، طبق یک قرارداد ۲/۱ میلیون دلاری که در ماه ژوئن سال جاری ( خرداد ماه ) ، میان دولت نیجریه و شرکت روابط عمومی LEVICK مستقر در واشینگتن دی سی به امضا رسید، شرکت یاد شده عهده دار تنویر افکار عمومی جهان و مردم نیجریه به نفع رئیس جمهوری در رابطه با فعالیت هایش در مبارزه علیه گروه بوکو حرام، به ویژه در مورد نجات دختران دانش آموز، شده است .

خاطر نشان می‌سازد سلسله نشست هایی که تحت عنوان " عقل معاش " در سومین پنج شنبه هر ماه راس ساعت ۱۷ در مرکز آرن برگزار می شود، با دعوت از کنش گران موفق، خودساخته و خوش فکرحوزه های مختلف اقتصادی و فضای کسب و کار، درصدد آموزش تدبیر و عقل معاش به جامعه هدف است . آموزشی که ماحصل آن زندگی اقتصادی بهتر و نتیجتا زندگی سالم تر و وضعیت روانی آرام و با ثبات تری را بدنبال داشته باشد .

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلسله گفتارهای پیرامون عقل معاش و سایر برنامه های عصر های پنج شنبه آرن شامل دسته بندی موضوعی : " ژورنال کلاب " ، " سایکو سینما " ، و " آرن یار " می توانند همه روزه از ساعت ۸ الی ۲۱ با شماره تلفن های ۵ - ۸۴۶۳۶۵۳ تماس حاصل نموده و برای دریافت خبرنامه پیامکی و الکترونیکی مرکز آرن با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه کنند .

خاطرنشان می سازد حضور برای عموم مردم و تمامی رده های سنی در این جلسات آزاد می باشد . 

عقل معاش اخبار کارگاه ها

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی