. . . آرشیو تازه های آرن
آیا می‌دانید که چگونه باید رژیم بگیرید؟ آیا می‌دانید که چگونه باید به هنگام ولع، گرسنگی، استرس، خستگی، دیدن غذاهای رنگارنگ، فشارهای اجتماعی (نظیر تعارف‌های پی در پی دوستان و آشنایان، حضور در میهمانی‌ها و رستوران‌ها) پرخوری نکنید؟ آیا می‌دانید غذا خوردن هم نوعی رفتار است که مغز شما با آموزش روان‌شناختی می‌تواند بدکارکردی آن را کنترل و مهار کند؟ آیا می‌دانید که با تغیر شیوه فکر کردن و سبک زندگی‌تان می‌توانید برای یک عمر از اضافه وزن و چاقی رهایی یابید و لاغر بمانید؟   

پیرو اطلاع رسانی های قبلی و پس از برگزاری موفق چهار جلسه کنفرانس کتاب مرکز آرن؛  پنجمین جلسه از این سلسه نشست ها ؛ با موضوع "شناخت درمانگری بک برای کاهش وزن" با موفقیت و استقبال جامعه روانشناسان برگزار شد. 

آیا می‌دانید که چگونه باید رژیم بگیرید؟ آیا می‌دانید که چگونه باید به هنگام ولع، گرسنگی، استرس، خستگی، دیدن غذاهای رنگارنگ، فشارهای اجتماعی (نظیر تعارف‌های پی در پی دوستان و آشنایان، حضور در میهمانی‌ها و رستوران‌ها) پرخوری نکنید؟ آیا می‌دانید غذا خوردن هم نوعی رفتار است که مغز شما با آموزش روان‌شناختی می‌تواند بدکارکردی آن را کنترل و مهار کند؟ آیا می‌دانید که با تغیر شیوه فکر کردن و سبک زندگی‌تان می‌توانید برای یک عمر از اضافه وزن و چاقی رهایی یابید و لاغر بمانید؟ کتاب "شناخت درمانگری بک برای کاهش وزن" نوشته جودی اس.بک به شما کمک می‌کند تا آنچه که می‌خواهید را به شیوه صحیح بخورید، از آن لذت ببرید و برای یک عمر لاغر بمانید. 

این جلسه در اولین پنجشنبه اسفند ماه (۷ اسفند ماه ۱۳۹۳ ) و راس ساعت ۱۷ در محل سالن همایش های مرکز آرن برگزار  شد . محدودیتی برای حضور کلیۀ علاقه مندان در رشته ها و سنین مختلف وجود ندارد و تلاش شده که مفاهیم به ساده ترین شکل ممکن ارائه شود . هزینۀ شرکت در این جلسات برای مخاطبین آزاد ؛ مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان و برای دارندگان آرن کارت ؛ مبلغ ۷۰۰۰ تومان می باشد . به علاقه مندان استفاده از برنامه های مختلف مرکز آرن توصیه می شود تا جهت ارتباط بهتر با این مجموعه و صرفه جویی در هزینه ها ؛ در شبکۀ هوشمند الکترونیکی " آرن کارت " عضو شوند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد :

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمائید.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشید .

• از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرید .

 

کتاب یار آرشیو تازه های آرن

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی