آرن کارت

گالری تصاویر آرن کارت

آرن کارت چیست ؟

سامانۀ هوشمند و الکترونیکی " آرن کارت " ، یکی از ابتکارات و پروژه های بزرگ مرکز آرن می باشد که از سال ۸۹ پیاده سازی و اجرایی کردن آن آغاز شده است .

این سامانۀ فوق تخصصی ؛ با هدف بهبود و تسریع خدمات رسانی به متقاضیان و مراجعین مرکز آرن و صرفه جویی در وقت و هزینه آنها و حذف کاغذبازی های رایج در سیستم های درمانی و ارائۀ مساعدت های مالی به مخاطبان مرکز ، برای اولین بار در کشور اجرا و به مرحلۀ بهره برداری رسیده است . این سامانه شامل ۳ جزء است :

اول ) یک کارت هوشمند اعتباری ( شبیه کارت های بانکی ) که یک پسورد ۴ رقمی دارد و از طریق pos اختصاصی آرن ؛ قابلیت انجام تراکنش های مالی را دارد .

دوم ) سامانۀ POS اختصاصی ( شبیه POS های بانکی ) ، با این تفاوت که تمامی مراحل طراحی سخت افزاری و نرم افزاری این POS ها در مرکز آرن انجام شده و امکانات ویژه ای را دارد .

سوم ) سامانۀ خدمات اینترنتی آرن کارت ( شبیه خدمات اینترنتی بانک های مختلف ) که هر کس در آن یک نام کاربری و پسورد اختصاصی دارد و با ورود به حساب کاربردی خود می تواند از انواع و اقسام خدمات آرن کارت بهره مند گردد .

از طریق سامانۀ آرن کارت تمامی پرونده های مراجعان به مرکز آرن و نظرات تیم درمانی و متخصصین این مرکز به همراه نتایج آزمون های روانشناسی ؛ نتایج ثبت سیگنال های مغزی (QEEG) ؛ ارزیابی مولفه های شناختی ( از قبیل: توجه ، تمرکز ، هوش ، حافظه ، زمان عکس العمل و .... ) و به طور کلی پروندۀ پزشکی شخص در این سامانه ثبت می‌شود . لذا دسترسی آنلاین مراجعان و همچنین تیم درمانی به اطلاعات مراجع در هر زمان و هر نقطۀ ایران و جهان بسیار آسان و سهل الوصول خواهد بود . والدین ، مدیران مراکز مختلف ؛ مدارس ، مهدکودک ها نیز می توانند از طریق این سامانه ؛ هم در جریان ارزیابی های تیم متخصصان آرن قرار بگیرند و هم در جریان روند درمانی و یا ارتقاء عملکرد پرسنل و فرزندان خود قرار داشته باشند .

از سوی دیگر ؛ " آرن کارت " یک سیستم پرداخت اعتباری (Credit Card ) است که دارندۀ این کارت می تواند به صورت اعتباری و اقساطی ، خدمات آموزشی و درمانی دریافت و هزینه های آنرا به مرور پرداخت کند . یعنی مثلاً امروز تحت درمان قرار بگیرد و چندماه بعد هزینه هایش را به صورت اقساطی پرداخت کند . در این سامانه امکاناتی نظیر مشاهدۀ تمامی تراکنش های مالی و همچنین شارژ آنلاین حساب و انتقال اعتبار به سایر دارندگان آرن کارت نیز وجود دارد .

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱ تماس حاصل نمایید.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی