قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت مرکز جامع آرن


سایت مرکز حامع آرن جهت اطلاع رسانی خدمات موسسه و همچنین فروش این خدمات طراحی شده است، کلیه کاربرانی که قصد استفاده از اطلاعات و خریداری از ما را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید از سایت کنند.
خرید از سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و قوانین و مقررات مربوطه است.


بند 1
فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:
قسمت اول: بازدید از کارگاههای آموزشی ارائه شده در سایت مرکز جامع آرن قسمت کارگاههای آموزشی
قسمت دوم: ثبت نام در سامانه (با ورود به سامانه) و پرداخت مبلغ معین
قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط مدیر سایت
قسمت چهارم: اگر محصول خریداری شده توسط خریدار دانلودی باشد لینک دانلود برای وی ارسال می شود و می تواند محصول را دانلود کند و اگر محصول خریداری شده خدمات مرکز باشد رسید خود را به صورت حضوری به مرکز ارائه می دهد و می تواند از خدمات مرکز استفاده کند.
تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مدیرسایت حق دارد سفارش را باطل کند.


بند 2
مرکز اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– قیمت دقیق خدمات مرکز
– مبلغ تعیین شده برای خدمات مبلغ قطعی می باشد و هیچ گونه وجه اضافه توسط خریدار پرداخت نمی شود.


بند 3
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مدیرسایت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.


بند 4
کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی