سایکو تور

 

مرکز آرن در راستای عمل به سیاست‌های راهبردی و سند چشم‌انداز خود و در اجرای شعار سازمانی‌اش که "آرن: آغاز راه نو" می‌باشد، تلاش دارد تا با تدارک دیدن برنامه‌های متنوع و جذاب، ضمن گسترش فعالیت ها و مطالعات میان رشته‌ای دانش و علم روز دنیا در حوزۀ علوم شناختی و روانشناسی را به زبانی ساده و به شکلی کاربردی و موثر به مخاطبان خود منتقل کرده و فرهنگ کار تیمی و ارتباطات سالم را در ایشان نهادینه کند.
مرکز آرن شکستن کلیشه‌های رایج آموزشی که موجب دوری و بی علاقگی عموم مردم به یادگیری مداوم و زندگی علمی و عقلانی شده است را جزو یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های سازمانی خود می‌داند و تلاش دارد که تعریف جدیدی از "آموزش مهارت‌های زندگی" به مردم معمولی و مخاطبان عادی ارائه دهد.
تجهیز به پیشرفته‌ترین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا و انجام پروژه‌های پیچیدۀ پژوهشی در مرکز آرن از یکطرف و ارتباط گستردۀ این مرکز با نهادهای دانشگاهی و آکادمیک از سوی دیگر، هیچ وقت موجب نشده است که این مرکز، رسالت اخلاقی خود را در قبال اصلاح فرهنگ عمومی مردم و آحاد و اقشار مختلف جامعه فراموش کند و از جامعه فاصله بگیرد.

"سایکو- تور" مرکز آرن با هدف آموزش مفاهیم روانشناسی و مهارت‎های زندگی به مخاطبان مرکز آرن در دل طبیعت، توسط متخصصان و مدرسان زبدۀ این حوزه طراحی و اجرایی شده است.

واژۀ سایکوتور از دو کلمه "سایک: Phyche" به معنای روان و "تور: Tour" به معنای سفر ساخته شده است و مفهموم کلی آن "سفرها و تورهای کوتاه جهت یادگیری روانشناسی در دل طبیعت" است.


 

 • جلسه چهارم

  چهارمین جلسه سایکو تور آرن

  روستای ییلاقی دهبار

  موضوع: هیجانات و جایگاه آن در شکل گیری رفتار انسان

  جمعه   ۱۳۹۴/۰۹/۱۳- ساعت ۷ الی ۱۷

   
 • جلسه سوم

  سومین جلسه سایکو تور آرن

  روستای ییلاقی کنگ

  موضوع: روانشناسی تحلیلی یونگ

  جمعه   ۱۳۹۴/۰۸/۱۵- ساعت ۸ الی ۱۷

   
 • جلسه دوم

  دومین جلسه سایکو تور آرن

  روستای ییلاقی حصار گلستان

  موضوع: ارتباط موثر

  جمعه   1394/02/24- ساعت 7

   
 • جلسه اول

  اولین جلسه سایکو تور آرن

  روستای ییلاقی ازغد

  موضوع: روابط متقابل

  جمعه   ۱۳۹۳/۱۰/۱۹- ساعت ۷

   

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی