ژورنال کلاب

 

 در سالهای اخیر ، به طرز حیرت آوری مرزهای دانش جابجا شده است و علوم مختلفی چون روانشناسی، روانپزشکی، مهندسی پزشکی، علوم شناختی ، تربیت بدنی و نوروساینس و امثالهم طوری در هم آمیخته شده اند که تفکیک کردن آنها از همدیگر مشکل شده است . طوری که نمی توان به انسان و مغز و روان و مسائل او علاقه مند بود و در یکی از این رشته ها تحصیل کرد و با مفاهیم سایر رشته هایی که نام بردیم ، برخورد نکرد .

امروز روانشناسی که حداقل های دانش مهندسی پزشکی را ندارد و روانپزشکی که از تربیت بدنی و گرایش ها و فعالیت های این رشته بی اطلاع باشد و نوروساینتیستی که از حوزه های بالینی و درمانی روانی بی اطلاع باشد ، نمی تواند در کورس رقابت علمی باقی بماند . عین این مطلب نیز در مورد معلم ، مربی ، دانشجو و سایر اقشار مردم نیز که می خواهند متفاوت و همیشه به روز باشند نیز صحت دارد .

"ژورنال کلاب " آرن، توسط متخصصان حوزه های مختلف شما را با یکی از مفاهیم این علوم مختلف که نام بردیم آشنا کند. برای همین شما در هر سطح و رشته و جایگاهی که قرار دارید ، می توانید در ژورنال کلاب آرن با یکی از مفاهیم و موضوعات فعالیت های میان رشته ای آشنا شوید ، ایدۀ جدید بگیرید ، پرسش هایتان را مطرح و خودتان را به روز نگاه دارید .


 

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی