صفحه اصلی

 

در سالهای اخیر ، به طرز حیرت آوری مرزهای علوم مختلف و رشته های تحصیلی دانشگاهی جابجا شده است و علوم مختلفی چون روانشناسی، روانپزشکی، مهندسی پزشکی، علوم شناختی ، تربیت بدنی و نوروساینس و امثالهم ، طوری در هم آمیخته شده اند که تفکیک کردن آنها از همدیگر مشکل شده است .  چه آنکه ، نمی توان به انسان و مغز و روان و مسائل او علاقه مند بود و در یکی از این رشته ها تحصیل کرد و با مفاهیم سایر رشته هایی که نام بردیم ، برخورد نکرد .

امروز "روانشناس" ای که حداقل های دانش مهندسی پزشکی را ندارد و "روانپزشک" ای که از تربیت بدنی و گرایش ها و فعالیت های این رشته بی اطلاع باشد و "نوروساینتیست "  ای که از حوزه های بالینی و درمانی بی اطلاع باشد ، نمی تواند در کورس رقابت علمی و پژوهشی و حتی کاری و اقتصادی باقی بماند .

 در ظاهر ، به نظر می رسد دورۀ آموزشی "جامع صد ساعتۀ مهندسی پزشکی"  ، فقط برای بچه فعالان حوزۀ مهندسی پزشکی ایجاد شده است .  اما فی الواقع این تفکر نادرست است و این دوره برای کلیۀ علاقه مندان به فعالیت های میان رشته ای از قبیل روانشناسی ، روانپزشکی ، تربیت بدنی ، نوروساینس ، علوم شناختی ، مهندس پزشکی ، فیزیولوژی و امثالهم طراحی شده است که آنچه در مورد انجام فعالیت های میان رشته ای لازم دارند را به صورت فشرده و کامل و توسط تیمی از بهترین اساتید و مدرسان دانشگاههای مختلف کشور بیاموزند .

عناوین و سرفصل های دوره مذکور طوری برنامه ریزی شده است که از صفر تا صد نیاز افراد حوزه های مختلف ، جهت ورود حرفه ای به حوزۀ پژوهش، درمان،  مشاوره،  ادامه تحصیل و فعالیت اقتصادی و کسب و کار در حوزه های میان رشته ای لحاظ گردد .

 این دوره اولین دوره ای است که با همکاری نهادهای صنعتی و نه به صورت تئوری که به صورت کاملاً عملی و اجرایی برگزار می شود و تمام خلاء های سیستم دانشگاهی در آن برطرف شده است . در این دوره ، چیزهای که واقعاً به درد امروز و فردای تحصیلی و شغلی شما می خورد به شما آموزش داده خواهد شد .

 

 

کارگاه های آموزشی       تقویم آموزشی

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی