صفحه اصلی
پس از برگزاری حدود یکصد جلسۀ منظم هفتگی با هفت عنوان متنوع از قبیل سایکوسینما ، عقل معاش ؛ کتاب کنفرانس ( کتاب یار ) ، آرن یار ؛ سایکوتور ؛ مطالعۀ موردی (Case Report) و ژورنال کلاب که هر هفته در مرکز آرن برگزار می شد ؛ این مرکز به منظور ارتقاء کیفیت این برنامه های هفتگی ، با تجمیع این برنامه ها در یک برنامه و در پنج شنبه های آخر ماه ( پنج شنبه های آرنی ) ، روند جدیدی را در برگزاری این برنامه های در پیش گرفته است .  

 

 به گزارش روابط عمومی مرکز آرن ، به منظور ارتقاء کیفیت جلسات و صرفه جویی در وقت و انرژی مخاطبان مرکز آرن و همچنین افزایش تمرکز بیشتر بر روی مفاهیم مرتبط با مغز و روان ؛ از تیرماه ۱۳۹۴ جلسات هفتگانۀ مرکز آرن که با عناوین سایکوسینما ، عقل معاش ؛ کتاب کنفرانس ( کتاب یار ) ، آرن یار ؛ سایکوتور ؛ مطالعۀ موردی (Case Report) و ژورنال کلاب دسته بندی شده است ، به صورت تجمیع شده و در غالب " پنج شنبه های آرنی" و عصرهای پنج شنبۀ آخر هر ماه برگزار خواهد شد . روند برگزاری جلسات به این شکل خواهد بود که یک یا چند عنوان از برنامه های هفت گانه ؛ در غالب یک موضوع خاص ؛ تجمیع شده و سخنرانان با محوریت همان موضوع به ارائه سخنرانی خواهند پرداخت . اولین پنجشنبه آرنی با سخنرانی آقای مهندس محمدحسین خاکسار و آقای دکتر عطااله عقیلیان مورخ ۲۵ تیر ماه ۱۳۹۴ راس ساعت ۱۷ برگزار شد.


 

گفتنی است ، محدودیتی برای حضور کلیۀ علاقه مندان در رشته ها و سنین مختلف وجود ندارد و تلاش شده که مفاهیم به ساده ترین شکل ممکن ارائه شود . شرکت در این جلسات رایگان می باشد . به علاقه مندان استفاده از برنامه های مختلف مرکز آرن توصیه می شود تا جهت ارتباط بهتر با این مجموعه و صرفه جویی در هزینه ها ؛ در شبکۀ هوشمند الکترونیکی "آرن کارت" عضو شوند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد :

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمائید.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشید .

• از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرید .

 

آرشیو تازه های آرن

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی