صفحه اصلی
به منظور آشنایی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاه با کاربرد علوم شناختی در اشتغال زایی و کارآفرینی ؛ نخستین کارگاه " ابزارهای علوم شناختی در کارآفرینی و انتخاب شغل مناسب " توسط مرکز جامع آرن و با همکاری انجمن علمی توسعۀ مهارت های شغلی دانشگاه فردوسی مشهد ؛ در بهمن و اسفند ماه 1395 در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد . 

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع آرن ؛ با هدف معرفی علوم شناختی (Cognitive  Science ) و علوم اعصاب (Neuroscience) به دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف دانشگاهی و استفاده از تجربیات کشورهای مختلف در امر کارآفرینی و اشتغال زایی با استفاده از این علوم ؛ نخستین کارگاه " ابزارهای علوم شناختی در کارآفرینی و انتخاب شغل مناسب " با تدریس مهندس محمد حسین خاکسار ( کارآفرین ؛ مدیر و پژوهشگر علوم شناختی ) در دانشکدۀ تحصیلات تکمیلی کشاورزی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد . 

 

این کارگاه به همت مرکز جامع آرن و و با همکاری انجمن علمی توسعۀ مهارت های شغلی دانشگاه فردوسی مشهد و گروه " Jobways " برنامه ریزی و اجرا شد و دوره های جدید این کارگاهها در سال 1396 برگزار خواهد شد .


علاقه مندان جهت  کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های آیندۀ مرکز جامع آرن می توانند از طرق زیر با مرکز آرن در ارتباط باشند :

     به بخش کارگاه های آموزشی مراجعه نمایند.

    همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

    با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند .

    از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند .

    در کانال رسمی مرکز آرن در تلگرام عضو شوند .

 

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی