صفحه اصلی
سمینار آموزشی "مراحل رشد روانی – اجتماعی کودک" با تدریس دکتر عباس ناظمیان در دانشکده‌ی علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید؛ و موضوعاتی از قبیل فرآیندهای رشد روانی کودکان در سنین مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع آرن؛ سمینار آموزشی "مراحل رشد روانی – اجتماعی کودک" به همت مرکز جامع آرن و برای مربیان و خانواده‌های مدارس فردا، در مورخ 7 دی ماه سال 1396، به مدت 2 ساعت در دانشکده‌ی علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

 

 

در این سمینار آموزشی، دکتر عباس ناظمیان (روانپزشک، فلوشیپ فوق تخصصی روان درمانی و روانکاوی)، با تحلیل روانکاوانه‌ به توضیح فرآیندهای رشد روانی کودک در سنین مختلف پرداختند و فرآیندهای منجر به شکل‌گیری رشد روانی سالم و ناسالم کودکان را برای حاضرین در سالن توضیح دادند. در ادامه نیز مهندس خاکسار (پژوهشگر مطالعات میان رشته‌ای در حوزه‌ی مغز و روان) ضمن اشاره به این که رشد سخت افزاری و نرم افزاری مغز انسان در مسیر افزایش سن نوزاد چگونه ایجاد می‌شود؛ به چگونگی تعامل "مغز" و "روان" با یکدیگر اشاره کردند.

این سمینار توسط واحد رسانه‌ی مرکز جامع آرن فیلم‌برداری و تدوین شده است و نسخه‌ی کامل آن بر روی یک عدد DVD قابل ارائه به علاقه‌مندان می‌باشد. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن و تهیه‌ی DVD های آموزشی، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی