صفحه اصلی
سمینار آموزشی "چگونه با علوم شناختی یک کسب و کار راه بیاندازیم؟" (برنامه‌ اول کمپ شناختی) با محوریت موضوع راه‌اندازی کسب و کارها و استارتا‌پ‌های نوظهور و میان رشته‌ای مبتنی بر دانش‌های علوم شناختی، نوروساینس، مهندسی پزشکی، انفورماتیک، تربیت بدنی و روانشناسی و روانپزشکی با تدریس دکتر حامد اختیاری، در دانشکده علوم پایه دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید؛ و موضوعاتی از قبیل علوم شناختی چیست؟، معرفی مدل‌های اقتصادی و کسب و کارهای شناختی، معرفی نمونه‌های موفق کسب و کارهای شناختی در ایران و جهان و ارائه ایده‌هایی برای راه‌اندازی کسب و کارهای شناختی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع آرن؛ سمینار آموزشی "چگونه با علوم شناختی یک کسب و کار راه بیاندازیم؟" با همکاری معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال اداره‌ی کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان، در مورخ 7 شهریور ماه سال 1397، به مدت 3 ساعت در دانشکده علوم پایه دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

 

 

در این سمینار آموزشی؛ دکتر حامد اختیاری (پژوهشگر مرکز مطالعات مغز Laureate آمریکا، عضو هیأت علمی و مدیر برنامه علوم اعصاب کاربردی پژوهشکده علوم شناختی) با اشاره به سرفصل‌های زیر:

1- علوم شناختی چیست؟

2- معرفی مدل‌های اقتصادی و کسب و کارهای شناختی

3- معرفی نمونه‌های موفق کسب و کارهای شناختی در ایران و جهان

4- ارائه ایده‌هایی برای راه‌اندازی کسب و کارهای شناختی

توضیحات مبسوطی به منظور آموزش کاربردی صفر تا صد مبانی راه‌اندازی کسب و کارها و استارتاپ‌های حوزه‌ی مغز، روان، نوروساینس و علوم شناختی به شرکت‌کنندگان در سمینار ارائه دادند. 

این سمینار توسط واحد رسانه‌ی مرکز جامع آرن فیلم‌برداری و تدوین شده است و نسخه‌ی کامل آن بر روی یک عدد DVD قابل ارائه به علاقه‌مندان می‌باشد. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن و تهیه‌ی DVD های آموزشی، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی