صفحه اصلی
دومین دوره‌ی جلسات گروه درمانی "مغز هوشمند" با هدف کنترل وزن و کاهش بیش‌خوری با استفاده از دانش علوم اعصاب شناختی، با تدریس خانم دکتر مهسا سمیعی فرد و خانم دکتر فائزه رئیس‌المحدثین در مرکز جامع آرن برگزار گردید.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع آرن؛ دومین دوره‌ی جلسات گروه درمانی "مغز هوشمند" با هدف کنترل وزن و کاهش بیش‌خوری با استفاده از دانش علوم اعصاب شناختی، از تاریخ 26 فروردین ماه تا 26 شهریور ماه سال 1398، به مدت 6 ماه در مرکز جامع آرن و در سالن همایش‌های یونس برگزار شد.

 

 

در این کارگاه؛ خانم دکتر مهسا سمیعی فرد (دانشجوی دکترای روانشناسی و پژوهشگر روانشناسی شناختی) و خانم دکتر فائزه رئیس المحدثین (دانشجوی دکترای علوم اعصاب شناختی و پژوهشگر علوم تعصاب شناختی) توضیحات مبسوطی در مورد مدیریت اضافه وزن، به شرکت‌کنندگان در کارگاه ارائه دادند.

این کارگاه توسط واحد رسانه‌ی مرکز جامع آرن فیلم‌برداری و تدوین شده است و نسخه‌ی کامل آن بر روی یک عدد DVD قابل ارائه به علاقه‌مندان می‌باشد. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن و تهیه‌ی DVD های آموزشی، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• به بخش کارگاه‌های آموزشی مراجعه نمایند.

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی