صفحه اصلی
 به گزارش روابط عمومی مرکز جامع توانبخشی و توانمند سازی روانی آرن، دومین جلسه این کارگاه با هدف آشنایی مربیان و ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی از جمله تنیس، تنیس روی میز و تیر اندازی با هدف ضرورت و اجرای مهارت های روانشناختی در ورزش طراحی و ارایه شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع توانبخشی و توانمند سازی روانی آرن، دومین جلسه این کارگاه با هدف آشنایی مربیان و ورزشکاران  رشته های مختلف ورزشی از جمله تنیس، تنیس روی میز و تیر اندازی با هدف ضرورت و اجرای مهارت های روانشناختی در ورزش طراحی و ارایه شد.

در بخش ابتدایی این کارگاه دکتر محمدی نژاد روان شناس ورزش و عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد ضمن معرفی مهارت های روانشناختی در حوزه ورزش، علت و آثار استرس و نشانه های جسمانی، هیجانی و رفتاری در ورزشکاران را بیان نمود.

در ادامه دکتر عطاالله عقیلیان، متخصص روانپزشکی مرکز آرن، مباحثی درخصوص فواید آرام سازی، انواع آرام سازی و مبانی مشترک آموزش هایی در جهت کسب مهارت های آرام سازی در ورزش را برای حاضرین بیان نمود.

در این جلسه همچنین یکی از تکنیک های آرام سازی توسط ایشان به صورت عملی اجرا شد.

سخنران سوم این کارگاه، دکتر محمدرضا قاسمیان مدیر دپارتمان ورزش مرکز آرن، رابطه میان آرام سازی و عملکرد ورزش را مطرح نموده و نقش بیوفیدبک در آرام سازی و تمرینات مرتبط را به حاضرین آموزش داد.

در خاتمه، آقای دکتر قاسمیان روش های آرام سازی با دستگاه بیوفیدبک را به صورت عملی برای حاضرین تشریح کرد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های  ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱ تماس و یا به فهرست کارگاه های آموزشی مراجعه نمایند.

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی