صفحه اصلی
به رغم تجهیزات فوق تخصصی مرکز آرن جهت تشخیص و درمان اختلالات روانی و امکان اثرگذاری سریع بر مشکلات روانی و مغزی مراجعین به این مرکز ؛ استفاده از درمان های تکنولوژیک ؛ غایت و هدف نهایی مرکز آرن در عمل به رسالت سازمانی خود نیست . از نظر آرن ؛ رسیدن به سلامت و آرامش روانی جز با تغییر "سبک زندگی یا LifeStyle " افراد جامعه و وارد شدن فرهنگ مطالعه ؛ انس با کتاب و مشاهده مستمر فیلم های سینمایی مفید به زندگی ایشان ممکن نیست . به همین منظور، این مرکز پس از تجربۀ موفق برگزاری جلسات " سایکوسینما " ؛ از آذرماه ۹۳ اقدام به برگزاری سلسله کارگاههای تخصصی روانشناسی فیلم به منظور آموزش مفاهیم روانشناسی ؛ مهارت های زندگی و تفکر عقلانی به مخاطبان خود خواهد نمود . 

 

 

 

پس از برگزاری نشست های منظم و موفق سایکوسینما در دومین پنج شنبۀ هر ماه و استقبال کم نظیر خانواده ها ؛ مربیان ؛ معلمان و علاقه مندان به مسائل تربیتی و روانشناسی از این جلسات آزاد و عمومی ؛ مرکز آرن در نظر دارد به منظور استفاده حداکثری از ابزارسینما جهت آموزش مهارت های زندگی به مخاطبان خود ، کارگاههای تخصصی  " روانشناسی فیلم "  را برگزار نماید  . در برگزاری این کارگاهها ، نقد و بررسی روانشناختی فیلم ها و سریال های روز دنیا که برای تمامی سنین جذابیت دارند ؛ در زمان بیشتر و با بررسی عمیق و کارشناسی تر ؛ در دستور کار مدرسان کارگاه قرار دارد .

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع توانبخشی و توانمندسازی آرن، اولین کارگاه تخصصی روانشناسی فیلم با موضوع روانشناسی بتمن ( مرد خفاشی ) با محورهای آموزشی ذیل طی ۲ جلسه به مدت ۶ ساعت در روزهای ۲۷ و ۲۸ آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد:

۱) چرا شخصیت های جذابی مثل بتمن ( مرد خفاشی ) فقط در هالیوود خلق می شود ؟

۲) خاستگاه روانشناختی بتمن و روند شکل گیری شخصیت او

۳) روانشناسی و شخصیت شناسی دشمنان بتمن

بنابراین گزارش، آقای مهندس محمد حسین خاکسار -  پژوهشگر حوزه فعالیت های میان رشته ای مدرس اولین کارگاه خواهند بود.

علاقه مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند در تمامی روزهای هفته، از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۱۹، با شماره های ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱ تماس و یا به بخش کارگاه های آموزشی مراجعه نمایند.

 

آرشیو اخبار کارگاههای آموزشی

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی