صفحه اصلی
همه می دانند که روابط زناشویی حیاتی ترین جزء همه ی ازدواج هاست. پس اگر یکی یا هر دوی زوجین علاقه و رغبت خود را در روابط زناشویی ازدست دادند چه می شود؟ تحقیقات نشان داده است که درصد انبوهی از چنین ازدواج هایی با شکست مواجه می شود. برای دستیابی به آرامش واقعی در زندگی مشترک، داشتن نگرشی منطقی در روابط زناشویی ضرورت دارد. در این کارگاه تلاش می گردد تا به سطحی از آگاهی در این مورد دست یافت.

 

همه می دانند که روابط زناشویی حیاتی ترین جزء همه ی ازدواج هاست. پس اگر یکی یا هر دوی زوجین علاقه و رغبت خود را در روابط زناشویی ازدست دادند چه می شود؟ تحقیقات نشان داده است که درصد انبوهی از چنین ازدواج هایی با شکست مواجه می شود. داشتن روابط زناشویی سالم، رضایت بخش و آرامش دهنده مبنای اصلی موفقیت در زندگی مشترک است. علیرغم این اهمیت آگاهی افراد در این زمینه بسیار اندک است. برای دستیابی به آرامش واقعی در زندگی مشترک، داشتن نگرشی منطقی در روابط زناشویی ضرورت دارد. در این کارگاه تلاش می گردد تا به سطحی از آگاهی در این مورد دست یافت.

این کارگاه جهت کمک به زوجین در شناسایی حیطه هایی از رابطه که مشکل زا می باشند و آموزش صمیمیت (عاطفی، روانشناختی، فیزیکی، جنسی، عقلانی، معنوی، ارتباطی، اجتماعی-تفریحی) را برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز جامع توانبخشی و توانمند سازی آرن، دومین دوره کارگاه تداوم عشق و رابطه جنسی سالم مرکز آرن ؛ با تدریس خانم پور علی برگزار اسفند ماه ۱۳۹۳ به کار خود پایان داد. این کارگاه در ۸ ساعت ( ۵ جلسه )  با آموزش سرفصل های زیر برگزار شد:

 نکات قابل توجه قبل از ورود به اتاق خواب

  زبان صمیمت مردان

 تقسیم بندی همسران در روابط جنسی

 علل سرد مزاجی خانم ها و آقایان

 انواع ارگاسم

 انواع رابطه جنسی 

 انواع اختلالات جنسی

 بیان مسائل جنسی کودکان

لازم به ذکر است، گواهینامه های معتبر آموزشی قابل پیگیری به صورت آنلاین به شرکت کنندگان کارگاه اعطا شد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با سایر کارگاه های درحال برگزاری می توانند با شماره تلفن های  ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱ تماس و یا به فهرست کارگاه های آموزشی مراجعه نمایند.

 

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی