صفحه اصلی
نیاز به توضیح ندارد که حضور در طبیعت و آشتی با آن، چقدر برای ایجاد آرامش و تامین سلامت روانی انسان شهرنشین امروزی ضروری است.
حالا تصور کنید که همزمان با این روند، آموزش علمی مسائل روانشناسی و علوم شناختی نیز اضافه شود!!!
خلاصۀ این حرکت می‌شود سایکوتور که به معنای تورهای طبیعت گردی به  همراه آموزش مسائل علمی دانش روانشناسی است‌. این برنامه و در راستای تحقق شعار "آغاز راه نو"، از مدتها پیش در مرکز آرن استارت خورده است.  

 در پی برگزاری موفق دورۀ اول و دورۀ دوم برنامه‌های سایکوتور در مرکز آرن، این مرکز در نظر دارد که با همکاری آژانس مسافرتی پارسیان سفر (دارندۀ تمام مجوزهای قانونی مربوط به برگزاری تورهای طبیعت گردی) سومین دورۀ از این مجموعه برنامه‌ها را در تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۴، به شکلی متفاوت‌تر و با کیفیت‌تر از برنامه‌های قبلی برگزار نماید.
در این برنامه که در روستای زیبای کنگ مشهد و با حضور، جناب آقای عبدالله مروارید (روانشناس، روانکاو و یونگ پژوه) برگزار خواهد شد، کارگاهی ۳ ساعته با موضوع نقد و بررسی روانشناختی فیلم‌های دربارۀ الی (اصغر فرهادی) و چهل سالگی (علیرضا رئیسیان) در خلال این برنامۀ طبیعت گردی برگزار خواهد شد. اطلاعات بیشتر و دقیق‌تر در مورد این برنامه را در پوستر زیر مشاهده می‌فرمائید: 

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های مندرج در پوستر تماس حاصل فرمایند و جهت ثبت نام از اینجا اقدام فرمایند.

 

آرشیو اخبار

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی