صفحه اصلی
 به اعتقاد مرکز آرن، آشتی انسان ایرانی با سه عنصر "فیلم، کتاب و طبیعت" می‌تواند به افزایش سلامت روانی او منجر شود.
بر همین اساس، مرکز آرن در کنار برنامه‌های معمول درمانی خود، تلاش دارد که این سه مساله را وارد سبک زندگی مخاطبان خود بکند تا به ایشان آرامش و ثبات روانی بیشتری ببخشد.
نیاز به توضیح ندارد که حضور در طبیعت و آشتی با آن، چقدر برای ایجاد آرامش و تامین سلامت روانی انسان شهرنشین امروزی ضروری است. حالا تصور کنید که همزمان با این روند، آموزش علمی مسائل روانشناسی و علوم شناختی نیز اضافه شود!!!

 

 

در پی برگزاری موفق دورۀ اول و دوم و سوم برنامه‌های سایکوتور مرکز آرن، این مرکز  با همکاری آژانس مسافرتی پارسیان سفر (دارندۀ تمام مجوزهای قانونی مربوط به برگزاری تورهای طبیعت گردی) چهارمین دورۀ از این مجموعه برنامه‌ها را در تاریخ ۱۳ آذر ۱۳۹۴ برگزار نمود.

در این برنامه که در منطقۀ ییلاقی زشک و با حضور جناب آقای دکتر سیدعطالله عقیلیان (روانپزشک و پژوهشگر علوم شناختی) برگزار شد، کارگاهی 2 ساعته با موضوع نقد و بررسی روانشناختی انیمیشن Inside Out (درون) برگزار و در خلال آن به کالبد شکافی مسالۀ هیجانات و جایگاه آن در شکل گیری شخصیت و رفتار انسان پرداخته شد.
انیمیشن درون (Inside Out) داستان زندگی دختر کوچکی به نام رایلی است که به همراه خانواده‌اش به سن‌فرانسیسکو مهاجرت می‌کند. احساسات او که در غالب پنج شخصیت شادی، ترس، ناراحتی، نفرت و عصبانیت در انیمیشن نشان داده شده‌اند سعی می‌کنند تا خودشان و شخصیت رایلی را با خانه، مدرسه و محیط جدید وفق دهند که در این مسیر اتفاقات فراوانی رخ می‌دهد.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند مرکز تماس حاصل فرمایند و جهت ثبت نام، از طریق لینک زیر اقدام فرمایند.

 

آرشیو تازه های آرن

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی