صفحه اصلی
به گزارش روابط عمومی مرکز جامع آرن؛ به اطلاع کلیه‌ی مخاطبان و علاقه‌مندان مرکز جامع آرن می‌رساند؛ نخستین "باشگاه یا کلاب مغز" جهت استفاده‌ی عموم مردم در شهر مشهد افتتاح خواهد شد.

بر اساس رایزنی‌ها و توافقات صورت گرفته و در امتداد اجرایی کردن پروژه‌ی باشگاه مغز در شهر مشهد، بر اساس برخی الگوهای موفق "پارک‌ها" و "کلاب‌های علمی تفریحی مغز و شناخت" در سایر کشورهای دنیا، نخستین "باشگاه یا کلاب مغز" جهت استفاده‌ی عموم مردم در شهر مشهد افتتاح خواهد شد. بنا به گفته‌ی مهندس خاکسار (مدیر مرکز جامع آرن) این باشگاه مغز به عنوان اولین تجربه‌ی عینی و واقعی و با هدف کاربردی کردن "علوم اعصاب شناختی" برای عموم مردم به صورت پایلوت در شهر مشهد اجرا خواهد شد. حمایت علمی جمعی از بهترین متخصصان و پژوهشگران حوزه‌ی علوم شناختی پشتوانه‌ی این کلاب مغز خواهد بود. تاریخ افتتاح این پروژه در هشتمین سالگرد تولد مرکز جامع آرن در 15 دی ماه سال 1397 خواهد بود و مجموعه‌ای از جدیدترین ایده‌ها و برنامه‌های خلاقانه و تازه‌ترین دستاوردهای علمی حوزه‌ی "مغز و شناخت" در طراحی و ساخت و اجرای این پروژه مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

گفتنی است از ابتدای مهر ماه سال 1397، جلسات هفتگی و گروهی باشگاه مغز با هدف پیاده‌سازی و اجرای تمرینات و پروتکل‌های کتاب‌های باشگاه مغز 1 و 2 و 3 و استقبال از نخستین کلاب مغز شهر مشهد در مرکز جامع آرن، برگزار خواهد شد.

 

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی