صفحه اصلی
به گزارش روابط عمومی مرکز جامع آرن؛ از دل مرکز جامع آرن مشهد و مرکز پارند تهران، مؤسسه‌ی علمی جدیدی با نام "پاشا" در حال تولد است که ائتلاف کم نظیری از ده‌ها متخصص و مدیر برجسته‌ی کشورمان می‌باشد.

 

ائتلاف بزرگی از بهترین و کارآمدترین نیروهای علمی - اقتصادی - و مدیریتی کشور با هدف بهبود بحران بیکاری و اشتغال در کشور و توسعه‌ی علوم شناختی در بطن جامعه به گرد هم جمع شده‌اند. حوزه‌ی مغز، روان و علوم شناختی کشور در چند سال گذشته در دو شهر مشهد و تهران، دو مرکز علمی مستقل و متعلق به بخش خصوصی را در خود دیده است:

• اول - مرکز جامع آرن (با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) - مستقر در شهر مشهد

• دوم - مرکز پارند (با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره) - مستقر در شهر تهران

این دو مرکز موفق در سال‌های گذشته خدمات آموزشی - درمانی و پژوهشی فراوانی در حوزه‌ی مغز، روان و علوم شناختی را به اقشار مختلف کشور عزیزمان ارائه داده‌اند. حالا این دو مرکز علمی با کوله باری از تجربیات موفق و جمع کردن تیمی متشکل از 8 متخصص برجسته‌ی حوزه‌ی مغز، روان و علوم شناختی و 7 نفر از برجسته‌ترین مدیران و تحلیل‌گران حوزه‌ی اشتغال، کارآفرینی و اقتصادی کشور، در حال راه اندازی مؤسسه‌ی علمی جدیدی با نام "پاشا" با هدف ارائه‌ی چهار خدمت تخصصی جدید می‌باشد:

• اول - خدمات استعدادیابی، مشاوره و توانمندسازی شغلی

• دوم - خدمات استعدادیابی، مشاوره و توانمندسازی تحصیلی

• سوم - خدمات استعدادیابی، مشاوره و توانمندسازی ورزشی

• چهارم - خدمات استعدادیابی، آموزش و پرورش واقعی کودکان و نوجوانانی کارآفرین

تمامی این چهار حوزه‌ی خدماتی بر اساس جدیدترین یافته‌های دانش علوم مغز و شناخت (Brain Science) و مبتنی بر فعالیت های "میان رشته‌ای" می‌باشد. بنیانگذاران مؤسسه‌ی پاشا با هدف رسیدن به چشم اندازهایی فراتر از آنچه مرکز جامع آرن و پارند تا به امروز به آن دست پیدا کرده‌اند به گرد هم جمع شده‌اند و اولین و اصلی‌ترین دغدغه‌ی ایشان "آغاز راهی نو" و ارائه‌ی راه‌حل‌هایی برای بهبود وضعیت اشتغال و بیکاری گسترده‌ی حاکم بر کشور، توسعه‌ی علمی و کاربردی کردن علوم شناختی در بطن جامعه می‌باشد. مؤسسه‌ی پاشا به هیچ حزب، دسته، گروه و نهاد سیاسی و غیر سیاسی ‎ای وابسته نیست و به صورت کامل متعلق به "بخش خصوصی" کشور می‌باشد. پاشا از هیچ نهاد دولتی‌ای بودجه و اعتبار مالی دریافت نکرده و نخواهد کرد. افراد نخبه و باسابقه‌ای که تجربه‌ی فعالیت در یکی از چهار محور فعالیت این مؤسسه را دارند و یا علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری مالی در این مؤسسه‌ی علمی می‌باشند، می‌توانند با ارسال پیام به شناسه‌ی aren_admin@ با مدیران این مؤسسه در ارتباط باشند. بنا به برخی مصالح درون سازمانی، فعلاً از اسامی اتاق فکر 15 نفره‌ی مؤسسه‌ی پاشا؛ آقایان مهندس محمد حسین خاکسار و دکتر مسعود نصرت آبادی به عموم معرفی می‌شوند. سایر تیم اتاق فکر مؤسسه‌ی پاشا به مرور با نام و نام خانوادگی و رزومه‌شان به مخاطبان معرفی خواهند شد. پاشا فعلاً در دو شهر مشهد و تهران دفتر فعال خواهد داشت. آدرس شعبات این مؤسسه در شهرهای دیگر کشورمان به زودی اعلام خواهد شد. علاقه‌مندان به داشتن دفاتر نمایندگی در شهرهای مختلف می‌توانند با ما در تماس باشند. پاشا نخستین مؤسسه‌ای است که برای برخی سیاست‌گذاری‌هایش در حوزه‌ی کارآفرینی کودک و نوجوان، در کنار ده‌ها مشاوره برجسته‌ی بزرگسال، تیم مشاورانی از بین خود کودکان و نوجوانان خواهد داشت!!! و با ایشان جلسات مشترک هم فکری تشکیل خواهد داد. به پیشنهاد آقای مهندس خاکسار و به جای شکل‌گیری شورای مشاورانی از بین دولتی‌ها و یا آکادمیسین‌ها، شورای مشاورانی متشکل از کودکان و نوجوانان بین 8 تا 12 سال و 12 تا 18 سال در این مؤسسه شکل خواهد گرفت که برنامه‌های آموزشی حوزه‌ی کودک و نوجوان کارآفرین با استفاده از نظریات و دغدغه‌های کودکان و نوجوانان شکل بگیرد.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• به بخش کارگاه‌های آموزشی مراجعه نمایند.

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام  arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی