صفحه اصلی
به گزارش روابط عمومی مرکز جامع آرن؛ سمینار داخلی و جلسه بازآموزی تازه‌های نقشه مغزی (QEEG) ویژه‌ی تیم درمانی مرکز جامع آرن، در مورخ 17 بهمن ماه سال 1397 با تدریس دکتر مسعود نصرت آبادی در مرکز جامع آرن برگزار شد.

 

از سال 89 تا به امروز، فارغ از بیش از ده هزار ساعت برنامه‌ی آموزشی که برای عموم مخاطبان و متخصصین توسط مرکز جامع آرن برگزار شده است؛ هفتاد و چهار سمینار بازآموزی و داخلی (ویژه‌ی تیم درمانی مرکز جامع آرن) نیز توسط مجرب‌ترین اساتید کشور در داخل مرکز جامع آرن برگزار شده است. بر اساس همین سنت قدیمی آرنی، هفتاد و پنجمین سمینار داخلی مرکز جامع آرن با تدریس دکتر مسعود نصرت آبادی (دکترای روانشناسی سلامت و از پیشگامان حوزه‌ی درمان‌های تکنولوژیک در کشور) به مدت 6 ساعت در مورخ 17 بهمن ماه سال 1397 در مرکز جامع آرن برگزار شد. در این سمینار علمی، جدیدترین یافته‌های علمی نقشه‌ی مغزی (QEEG) به تیم درمانی مرکز جامع آرن آموزش داده شد.

مرکز جامع آرن به جهت ارتقاء سطح کیفی و علمی تیم درمانی خود به صورت منظم، در تمامی سال‌های فعالیت خود هم سمینارهای داخلی علمی و هم جلسات شورای درمانی را در مرکز جامع آرن به صورت مرتب و منظم برگزار می‌کند که دانش تیم درمانی و پرسنل این مرکز به صورت منظم به روز شود. هدف این است که تیم درمانی مرکز جامع آرن بتوانند خدمات بیشتر و بهتری به مخاطبان این مرکز ارائه بدهند. مرکز جامع آرن اولین مرکز ارائه دهنده‌ی خدمات نوروفیدبک، بیوفیدبک و درمان‌های تکنولوژیک در شرق کشور می‌باشد.

 

 

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• به بخش کارگاه‌های آموزشی مراجعه نمایند.

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی