صفحه اصلی

اطلاعیه جذب نوجوانان ۱۲ تا ۱۷ ساله جهت آموزش مفاهیم و تکنیک های کارآفرینی و راه اندازی استارت آپ به ایشان در تابستان ۱۳۹۹

 

در ادامۀ پروژۀ کودک_و_نوجوان_کارآفرین مرکز جامع آرن؛  آقای مهندس خاکسار ( کارآفرین و مغزپژوه ) و بنیانگذار آموزش علمی کارآفرینی به کودکان و نوجوانان کشور بر اساس جدیدترین یافته های دانش مغز یا ( Brain  Science )؛ برای ترم تابستان ۹۹؛ تعداد محدودی کارآموز می پذیرد. پذیرش با مصاحبۀ اولیه و پس از ارزیابی ضریب هوشی و برخی مولفه های شناختی ( حافظه و توجه و تمرکز و .... ) و به صورت کاملاً محدود ( ۶ نفر ) می باشد. ( چهار مراجع از قبل پذیرش شده اند. ) کلاس ها در دو گروه ۵ نفری انجام می شود که افراد بتوانند در سالن کنفرانس مرکز آرن با فاصلۀ زیاد از همدیگر بنشینند. 

کلاً دو کد کلاس برگزار می شود و یک گروه به پسران و یک گروه به دختران کارآفرین اختصاص خواهد داشت. کلاس ها از روز یکشنبه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۹ آغاز می شود و ساعت کلاس دختران نوجوان از ۵ عصر تا ۶ و نیم و  کلاس پسران از ۷ تا هشت و نیم شب خواهد بود. کلاس ها در ۱۲ هفته پیاپی برگزار خواهد شد و مهارت های مختلفی از جمله: ایده پروری؛ تفکر خلاق؛ مهارت تیم سازی؛ مهارت مدیریت منابع انسانی؛ مهارت تحلیل اعداد و ارقام مالی؛ آشنایی با مشاغل محتلف و ... به صورت تئوری و عملی آموزش داده خواهد شد.

با اینکه می توان گواهینامۀ معتبری در پایان دوره به شرکت کنندگان اعطا کرد؛ اما گواهینامه ای به شرکت کنندگان داده نمی شود تا مخاطبین نوجوان از همین ابتدای مسیر کارآفرینی یاد بگیرند که به جای تمرکز روی جمع کردن مدرک و گواهینامه های مختلف و رنگارنگ ؛ روی یادگیری " مهارت های ذهنی " و " عملی " تمرکز کنند و دغدغه های بالاتر و مهم تری در زندگی داشته باشند. کارآفرینی یعنی افزایش توانمندی ها و غنی کردن " انبار " و  نه داشتن یک " ویترین " رنگارنگ !!!!!

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های آینده‌ی مرکز جامع آرن، می‌توانند از طریق زیر با ما در ارتباط باشند:

• به بخش کارگاه‌های آموزشی مراجعه نمایند.

• از طریق عضویت در خبرنامه‌ی آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرند.

• در کانال تلگرام arencenter@ عضو شوند.

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره‌های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی