صفحه اصلی
چگونه یک کسب و کار جدید ایجاد کنیم و یا چگونه در یک تیم کاری و یک کار گروهی شرکت کرده و فعالیتی موفق و پویا داشته باشیم ؟ چه کنیم که شکست نخوریم و از آسیب های روانی شکست در یک کسب و کار اقتصادی نجات پیدا کنیم ؟ اینها پرسش هایی است که تلاش شد در ششمین جلسۀ عقل معاش به آن پاسخی مناسب داده شود . 

 

دکتر مسعود نصرت آبادی در اذهان جامعۀ دانشگاهی و درمانی کشور ، به عنوان درمانگر و مدرس درمانهای تکنولوژیک شناخته شده است . اما ایشان به جز تدریس ، درمان و امور پژوهشی مرتبط با مغز و سیستم روانی انسان ، در سالهای اخیر به عنوان یک مدیر موفق اجرایی و مشاور در حوزۀ طراحی و راه اندازی سازمان های درمانی در کشور نیز به فعالیت مشغول بوده است . مشاوره و راه اندازی کلینیک ها و مراکز مختلف درمانی در شهرهای مشهد ، تبریز ، کرمان ، رشت ، اهواز و .... ، در کنار مدیریت مرکز پارند تهران ، جزو فعالیت های ایشان در ده سال گذشته بوده است .

به گزارش روابط عمومی مرکز آرن ، ششمین جلسه از سلسله جلسات عقل معاش مرکز آرن که در مورخ ۲۰ آذرماه ۱۳۹۳ ؛ راس ساعت ۱۷ در محل سالن همایش های مرکز آرن برگزار شد ؛ به موضوع " مبانی راه اندازی و مدیریت کلینیک های روانشناسی : فراز و نشیب ها و سختی های کارآفرینی مبتنی بر کار گروهی " اختصاص داشت . سخنران این مراسم آقای دکتر مسعود نصرت آبادی بود . ایشان در این جلسه ؛ ضمن برشمردن تجربیات و خاطرات خود از سالها کار درمانی و اجرایی در حوزۀ صنعت سلامت کشور ؛ به بیان توصیه ها و نکات کلیدی در راه اندازی یک سازمان موفق درمانی اشاره کرد . 

سلسله نشست هایی که تحت عنوان "عقل معاش" در سومین پنج شنبه هر ماه رآس ساعت ۱۷ در مرکز آرن برگزار می شود ، با دعوت از کنش گران موفق ، خودساخته و خوش فکرحوزه های مختلف اقتصادی و فضای کسب و کار، درصدد آموزش "تدبیر" و "عقل معاش" به مخاطبان مرکز آرن می باشد . آموزشی که ماحصل آن زندگی اقتصادی بهتر و در نتیجه ؛ زندگی سالم تر و وضعیت روانی آرام و با ثبات تری را بدنبال داشته باشد .

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و سایر برنامه های عصر پنج شنبه های آرن که با عنوان " ژورنال کلاب " ، " سایکوسینما " ، " عقل معاش " و " آرن یار " دسته بندی شده اند، می توانند همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ با شماره تلفن‌های مرکز تماس گرفته و یا با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه کرده و جهت دریافت خبرنامه پیامکی و الکترونیکی مرکز آرن ثبت نام کنند .

 

عقل معاش آرشیو تازه های آرن

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی