صفحه اصلی
علم النفس، شاید سهل و ممتنع‌ترین درس در بین مجموعه دروس روانشناسی در کنکور سراسری و دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد روانشناسی باشد. کم حجم‌ترین درس که به واسطه مباحث خاص و ویژه‌ای که دارد، مطالعه مطالبش و همچنین تسلط روی آنها کار را برای داوطلبان دشوار می‌کند.

 

سال‌هاست دو منبع اصلی برای پاسخ‌دهی به سوالات این درس در کنکورها وجود دارد که آن دو منبع چیزی جز کتاب دکتر احدی و بنی جمالی و همچنین کتاب دکتر اصغر احمدی نیست. در کنار این دو منبع اصلی، مطالب دیگری هم هستند که برای پاسخ‌دهی به آنها باید از سایر منابع استفاده کنیم.
میانگین درصد رتبه‌های زیر 100 کنکور کارشناسی ارشد سراسری روانشناسی در درس علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی چیزی حدود 65 است. پس برای آنکه بتوانیم نه تنها به این حد از پاسخ‌دهی به سوالات کنکور دست پیدا کنیم، بلکه از آن نیز فراتر رویم، نیازمند مجموعه‌ و بلکه مجموعه‌هایی منسجم، قابل اعتماد و جامع هستیم تا با مرور کافی روی همه نظریه‌ها و تمام مطالب اصلی، آمادگی حداکثری برای پاسخ‌دهی حداکثری به سوالات را کسب کنیم. در این کارگاه تلاش می شود تا مباحث مهم و کنکوری مورد نظر به صورتی قابل فهم برای داوطلبین آموزش داده شود.

 


نخستین دوره کارگاه آموزشی علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی در 8 ساعت ( دو جلسه 4 ساعته ) با تدریس جناب آقای وحید زارعی (کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه فردوسی مشهد ) در مرکز آرن برگزار خواهد شد.
زمان برگزاری :

 30 دی ماه 1395 از ساعت 16 الی 20
 7 بهمن ماه 1395 از ساعت 16 الی20

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های آیندۀ مرکز آرن می توانند از طریق زیر با مرکز آرن در ارتباط باشند :

    همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمایند.

    با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشند .
مشهد- خیابان ملاصدرا - بین ملاصدرای ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - طبقۀ همکف - سالن همایش های یونس مرکز جامع آرن
تلفن تماس : همه روزه از ساعت ده صبح الی هفت عصر با شمارۀ ۳۸۴۶۳۶۵۳ الی ۵

 

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی