صفحه اصلی

انتشارات مهرسا در سال 1390 به عنوان يک ناشر تخصصي در حوزه ي «مغز و شناخت» به منظور توليد محتواي آموزشي فاخر براي طيف گسترده ي مخاطبان فرهيخته از درمانگران تا مراجعان، خانواده ها و عموم مردم در گروه انتشاراتي مهروماه متولد شد.
انتشارات مهرسا در پنجمين سال فعاليت، زمينه ي کاري خود را بر مجموعه کتابهاي ذيل متمرکز ساخته است:

مجموعه کتابهاي «باشگاه مغز» براي ارتقاي توانمنديهاي مغزي و روانشناختي:

توليد کتابهاي خودآموز مرحله به مرحله با هدف بهبود سبک زندگي به همراه بهره گيري از توانمنديهاي مغزي و شناختي، از اولويتهاي انتشارات از سال 1394 است. پس از کتابهاي «چاق خوشحال» و «باشگاه مغز»، کتاب «مغز من در گذر زمان» با هدف بهبود توانمنديهاي مغزي در گذر زمان، کتاب «همسر من» با هدف بهبود و افزايش رفتارهاي زناشويي، «کلاه سه بُعدي مغز» و «مغز من و رنگ آميزي 1» از محصولات جديد اين مجموعه هستند. «باشگاه توجه و تمرکز»، «باشگاه حافظه» و ترجمه ي منابع ارتقاي توانمنديهاي مغزي از برنامه هاي آتي انتشارات خواهند بود.


مجموعه کتابهاي «فرزندپروري» با هدف انتقال جديدترين يافته هاي علمي به والدين:

مجموعه کتابهاي فرزندپروري با تاکيد بر تکامل مغزي و شناختي کودکان با کتابهاي جديد «مغز کودک من» و «365 راه براي پرورش فرزنداني فوقالعاده» را به تازگي ارائه کرده است.


مجموعه کتابهاي «طب اعتياد» برای ارتقاي دانش درمانگران، مراجعان و خانواده‌ها:

تولید محتواي آموزشی در پيشگيري و درمان اعتياد به عنوان يک بيماري مغزي از اهداف اصولي انتشارات مهرسا ميباشد.

همچنين استمرار انتشار کتابهاي تخصصي درمان بيماريهاي مغزي و شناختي و فصلنامه ي پارسي طب اعتياد، از ديگر برنامه هاي انتشارات مهرسا در سالهاي 1395 و 1396 است.

مرکز جامع آرن به عنوان نمایندۀ انحصاری انتشارات مهرسا در استان خراسان ؛ ضمن ارائۀ کلیۀ محصولات و کتاب ها و پکیج های انتشارات مهرسا ، برای دارندگان " آرن کارت " امکان خرید اقساطی این محصولات را نیز فراهم ساخته است .

 

 

محصولات را در فهرست زیر می توانید مشاهده فرمایید:

 

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی