صفحه اصلی

 

آرن کارت چیست

" آرن کارت " چیزی شبیه Credit Card یا کارت اعتباری های رایج در دنیاست که حتماً همۀ شما در مورد آن چیزهایی شنیده اید . در بسیاری از کشورهای دنیا که نظام اعتماد قوی اجتماعی وجود دارد و مردم و سازمان ها بهم اعتماد دارند ، این شیوه پرداخت اعتباری بسیار رایج است . این به آن معناست که اگر شما به هر دلیلی ؛ مثلاً امروز نیاز به خدمات و یا خرید چیزی پیدا می کنید و امکان پرداخت نقدی هزینه های آنرا ندارید ، اگر کردیت کارت داشته باشید ؛ می توانید از اعتبار موجود در این کارت استفاده کنید .

پرسش :

    تفاوت Credit Card ( آرن کارت ) با کارت های بانکی عضو شبکۀ شتاب که در دسترس همگان است چیست ؟

پاسخ :

    در کارت های بانکی (یا به اصطلاح کارت های عابربانک) ، اگر کارت شما موجودی داشته باشد ، شما می توانید از دستگاه POS ( کارت خوان ) فروشگاهها خرید کنید و یا از عابربانک ها پول نقد دریافت کنید و اگر کارت تان موجودی نداشته باشد ، امکان خرید نخواهید داشت .

اما در بسیاری کشورها که Credit Card رایج است ، اگر به بانک ها یا شرکت های صادر کنندۀ کردیت کارت یا همان کارت اعتباری ثابت کرده باشید که می توانید یک یا چند هفته ، ماه و یا حتی سال آینده ، وجه این کالا را بپردازید ، بانک یا آن شرکت به شما از طریق یک کارت هوشمند الکترونیکی ؛ اعتبار خرید می دهد (یعنی به شما پول قرض می دهد) و شما می توانید با این پول مجازی یا اعتباری از هر کجا که می خواهید خرید کنید . این سیستم چنانچه گفته شد ، سالهاست در دنیا متداول است و موضوع جدیدی نیست .

مرکز آرن با شعار " آغاز راه نو " و با هدف ایجاد جو اطمینان و بازسازی بی اعتمادی حاکم بر جامعه ، بعد از سه سال تلاش مستمر و شبانه روزی تیم انفورماتیک و مهندسان خبره اش ، سیستم پرداخت اعتباری و یک کارت هوشمند الکترونیکی با دستگاه POS اختصاصی را برای اولین بار در کشور برای مرکز آرن ساخته است که به مدد آن ، شما می توانید به همان شکلی که در خارج کشور مرسوم است ، به صورت اعتباری از خدمات مرکز آرن استفاده کنید و هزینه هایش را بعداً بپردازید . برای اینکه این وسط حساب و کتاب ها به اصطلاح قاطی پاتی نشود و بتوان این پروسه را مدیریت کرد ، کارت الکترونیکی و دستگاه POS اختصاصی طراحی شده است که هم خیال شما آسوده باشد و هم از آنطرف ما بتوانیم به شما خدمات خوبی ارائه دهیم. ما به شما اعتماد داریم . ما می خواهیم آغازگر راهی نو باشیم . شما خدمات مورد نیازتان را امروز از ما دریافت کنید و هزینۀ آنرا هر زمان که داشتید ، ذره ذره و به صورت اقساطی و طوری که فشار مالی به شما وارد نشود ، پرداخت کنید . این کلیت محتوای " آرن کارت " می باشد .

 جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱ تماس حاصل نمایید.

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی