دپارتمان کنکور آرن

دپارتمان تخصصی ارشد روان شناسی و علوم تربیتی با همت جمعی از دانشجویان فعال ، نخبه و رتبه های برتر کنکور مجموعه روان شناسی از دانشگاه های تهران-شهید بهشتی – فردوسی مشهد آغازبه کارکرد تا با بهره گیری از متودهای آموزشی روز دنیا و همچنین متود ها و نظریه های یادگیری روان شناختی در راستای ارتقای سطح علمی و آموزش صحیح مفاهیم روانشناسی دانشجویان مجموعه روان شناسی و علوم تربیتی و همچنین موفقیت بیشتر داوطلبین در کنکور کارشناسی ارشد تلاش کند. این دپارتمان افتخار دارد که در راستای هدف والای خود از حضور و تجربه های گرانقدر نخبه ها و رتبه های برتر کنکور از قبیل رتبه های ۲-۳-۴-۵-۷-۸-۹-۱۶-۱۸-۲۳-۳۳-۶۷ این عزیزان استفاده می کند  

 • معرفی طرح ویژه رتبه های برتر

  هر ساله داوطلبان کنکور با مشکلات زیادی همراه هستند که مانع از موفقیت آنها می شود.از جمله این مشکلات؛

  ۱-عدم وجود منابع بروز و معتبر

  ۲-عدم تسلط کافی روی مباحث مطالعه شده

  ۳-عدم فرصت برای تکرار منابع مطالعه

  ۴-اضطراب و استرس

  ۵-عدم برنامه ریزی صحیح و مناسب

  ۶-نبود مشاور متخصص

  ۷-عدم برداشت صحیح از مباحث مطالعه شده

  دپارتمان تخصصی ارشد روانشناسی و علوم تربیتی به همت جمعی از فعالان و نخبه های حوزه روانشناسی و علوم تربیتی در دانشگاههای تهران، شهید بهشتی و فردوسی مشهد با بررسی مشکلات سر راه داوطلبان و بررسی نقاط قوت و ضعف موسسات مرتبط با کنکور کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی و علوم تربیتی تصمیم به راه اندازی تیمی تخصصی متشکل از رتبه های برتر از جمله ۲-۳-۴-۵-۷-۸-۹-۱۶-۱۸-۲۳-۳۳-۶۷ و.... کرد. این تیم طرح ویژه ای را با هدف افزایش سطح علمی ، برخورداری از آموزش صحیح مفاهیم، عدالت در برخورداری از حضور رتبه های برتر، کاهش مشکلات سر راه داوطلبان کنکور و دور هم جمع کردن افراد مستعد در حوزه روانشناسی به جهت انجام فعالیت های بلند مدت و با کیفیت در سطح استان را راه اندازی کرد.

  این طرح ویژه به طور کلی شامل ایجاد گروهی متشکل از ۸ تا ۱۲ نفر از داوطلبین است که اساس گروه برگرفته از اصول و نظریه های یادگیری روان شناسی و نحوه کار در گروه بر مبنای شیوه یادگیری دیالکتیکی است. در درون هر گروه مشاوری که رتبه برتر همان رشته است، حضور دارد. دواطلب بر مینای مصاحبه ای که از داوطلبین گرفته می شود وارد گروه متناسب و همگن با خود قرار می گیرد. برای هر رشته توسط مجموعه ای از رتبه های برتر همان رشته چشم اندازی تهیه شده است که برمبنای این چشم انداز داوطلبان با برنامه ریزی دقیق و مناسب تمامی مباحث مرتبط با کنکور را در گروه به صورت کنکور برمبنای روش یادگیری دیالکتیکی(مباحثه) آموزش می بینند.

  در این طرح داوطلبان هر دو هفته یک جلسه انفرادی با مشاور خود دارد که در این جلسه ی انفرادی برنامه ی مطالعاتی که متناسب با سطح و وضعیت و همچنین میزان ساعات مفید مطالعه خود داوطلب است ریخته می شود و همچنین مباحثی را که قرار است در جلسه ی گروهی هفته آینده مباحثه شود برای داوطلب مشخص میشود تا داوطلب قبل از ورود به گروه مباحث آن جلسه گروه را به طور کامل مطالعه کرده باشد که بتواند حضوری فعال و مثمرثمر در گروه داشته باشد. شیوه کار گروه بدین صورت است که قبل از گروه هر هفته داوطلبان می دانند که در آن هفته چه مباحثی قرار است در گروه کار شود .بدین صورت پس از طرح مبحث در گروه و برقراری مباحثه در گروه با نظارت مشاور در اخر لیدر مبحث مطرح شده را جمع بندی و به صورت کنکوری و با مفهوم مرتبط با کنکور مطرح می کند.

  فواید گروه در طرح ویژه رتبه های برتر

  • تکرار مطالب در گروه

  • انتقال مطالب از حافظه کوتاه مدت به بلند مدت

  • آشنایی با نظرات و دیدگاه های گوناگون

  • حس رقابت و انگیزه

  • ایجاد فضایی جهت آمادگی و عدم عملکرد سینوسی

  • ارزیابی در گروه

  • منابع به روز و معتبر با چشم انداز های گوناگون

  • جزوه های رتبه های برتر

  • تست زنی

  • جمع بندی مطالب

  • کاهش اضطراب و استرس

  معیار و اولویت دپارتمان تخصصی ارشد روان شناسی و مشاوره کتاب ها و منابع اصلی کنکور است و به امید خداوند متعال بعد از پوشش دادن کل منابع اصلی جزوات ارزشمند رتبه ها و همچنین گلچینی از بهترین کتاب های خلاصه ی هر درس برای داوطلب معرفی میشود تا با عنایات پروردگار بهترین نتیجه از کنکور پیش رویشان بگیرند.در انتها یکی از بزرگترین ویژگیهای دپارتمان استفاده داوطلبان از خدمات سامانه الکترونیکی آرن کارت می باشد که در این سامانه تمامی گزارشات جلسات فردی و گروهی داوطلبین در سامانه ثبت می شود و مشاورین فایل هایی را برای استفاده داوطلبین در سامانه هر فرد می گذارند ،یکی دیگر از خدمات این سامانه استفاده از تسهیلات اقساطی به جهت استفاده هر چه راحت تر داوطلبین از خدمات دپارتمان می باشد.

 • پکیج های ویژه دپارتمان

  پکیج آموزشی ویژه روانشناسی بالینی بهداشت

  دانلود

 • خدمات دپارتمان

  ردیف

  عنوان

  زمان

  هزینه

  ۱

  طرح ویژه کنکور ارشد 

  از قسمت پکیج ها مشاهده شود

  ----

  ۲

  طرح ویژه دپارتمان بصورت مشاوره فردی  (حضوری )

  ۱۸ جلسه فردی

  ۷۹۰/۰۰۰ تومان

  ۳

  طرح ویژه دپارتمان بصورت مشاوره فردی  (حضوری )

  ۲۶ جلسه فردی

  ۹۹۰/۰۰۰ تومان

  ۴

  طرح ویژه دپارتمان ویژه داوطلبان کنکور ارشد شهرستان بصورت تلفنی

  ۱۸ جلسه فردی

  ۵۴۰/۰۰۰ تومان

  ۵

  طرح ویژه دپارتمان ویژه داوطلبان کنکور ارشد شهرستان بصورت تلفنی

  ۲۶ جلسه فردی

  ۶۹۰/۰۰۰ تومان

  ۶

  مشاوره فردی بصورت تک جلسه ای برای کنکور ارشد

  ۳۰ دقیقه

  ۵۰/۰۰۰ تومان

  ۷

  مشاوره فردی بصورت تلفنی برای کنکور ارشد

  ۳۰-۲۰ دقیقه

  ۳۵/۰۰۰ تومان

  ۸

  کارگاه زبان ویژه داوطلبین ارشد

  ۲۰ جلسه

  ۴۸۵/۰۰۰ تومان

  ۹

  کارگاه آمار و روش تحقیق ویژه داوطلبین ارشد

  ۱۳ جلسه

  ۳۵۰/۰۰۰ تومان

  ۱۰

  کارگاه کاربرد آزمون های روانی ویژه داوطلبین ارشد

  ۱۲ جلسه

  ۳۰۰/۰۰۰ تومان

 • مشاورین دپارتمان کنکور آرن

  مشاورین مجموعه روانشناسی

  وحید زارعی حسین خادم علی ممتاز مهسا بامشگی

   

   
 • مصاحبه با رتبه های برتر

  مهسا بامشکی - رتبه ۳ کشوری

       مصاحبه مهسا بامشگی رتبه ۳ روانشناسی بالینی و رتبه ۴ روانشناسی عمومی و رتبه ۴ روانسنجی کنکور وزارت علوم سال ۱۳۹۵

  ۱- لطفا خودتان را به طور کامل معرفی کنید؟ با سلام خدمت دوستان عزیزم، سیده مهسا بامشگی هستم.متولد سال ۷۱ و ساکن شهر مشهدم.

  ۲-نام رشته تحصیلی ازمون کارشناسی ارشد و همچنین رتبه قبولی خود را ذکر نمایید. بالینی.که با عنایت خداوند متعال رتبه ی 3 رو کسب کردم.

  ۳- فارغ التحصیل کدام رشته و دانشگاه و در چه سالی هستید؟ من در اسفند سال ۹۳ در رشته ی روان شناسی عمومی از دانشگاه یزد فارغ التحصیل شدم.

  ۴- ایا برای اولین بار است در کنکور شرکت کرده اید؟درغیر اینصورت رتبه شما چند بوده است؟ خیر سال گذشته هم شرکت کردم اما چون درست درس نخوندم و همچنین محصل هم بودم رتبه ی مورد انتظارم رو بدست نیاوردم. رتبه ی عمومیم ۳۱۳ بود و رتبه ی بالینی حدود پونصد.

  ۵- تعداد ساعت مطالعه شما به طور میانگین در روز چقدر بوده است؟ من ۸ ماه مانده به کنکور یعنی اواسط شهریور شروع کردم.اوایل روزی ۲ تا ۳ ساعت میخوندم که کم کم ساعت مطالعاتیم رو زیاد کردم وبعد از چند ماه روزی ۴ ساعت و در سه ماه اخر روزی ۵ تا نهایتا ۶ ساعت مطالعه کردم که به طور میانگین در کل فکر کنم روزی ۴ ساعت مطالعه داشتم.

  ۶- مشاورین گروه اموزشی دوپامین چقدر به شما در کسب این رتبه کمک کرده اند؟ بسیار زیاد.خب چون رتبه ی برتر بودن تجربه ی زیادی هم در زمینه ی انتخاب منابع و هم در زمینه ی روش درست درس خوندن داشتند. مشاور من هم بسیار دلسوز و باتجربه بودن و خیلی در این مسیر کمکم کردن.

  ۷- چقدر طرح ویژه رتبه های برتر در دپارتمان تخصصی کنکور کارشناسی ارشد در موفقیت شما نقش داشته است؟ خب برنامه ریزی مهم ترین اصل در گرفتن نتیجه است.یکی از مزیت های طرح برنامه ریزی دقیق بود به طوریکه اول از منابع اصلی شروع کردیم و بعد هم برای دور کردن جزوات رو خوندیم. دومین مزیت جلسات هفتگی بود که هر جلسه راجع به موضوع خاصی از مباحث کنکور بحث میکردیم که باعث میشد مطالب رو عمقی تر یاد بگیریم. سومین مزیت این بود که خوندن با گروه باعث میشد وقتهایی که خسته میشدیم یا ناامید میشدیم به همدیگر انگیزه بدهیم.

  ۸-مهمترین فایده این طرح برای شما چه چیزی بوده است؟ قبولی در کنکور و از بحث های گروهی هم چیزهای زیادی یاد گرفتم.همچنین با دوستان خوبی هم اشنا شدم.

  ۹-نحوه اشنایی شما با دپارتمان به چه صورت بوده است؟ از طریق کانال تلگرام

  ۱۰-نظرتان را درباره منابعی که دپارتمان به صورت فصل به فصل و گلچین صرفا به اعضای خود معرفی می کند را بگویید؟ خب انتخاب منابع درست مخصوصا در کنکور وزارت علوم که منابع مشخص نیست خیلی مهمه که منابع معرفی شده خوب بودند.اما مهمتر از اون اهسته وپیوسته خوندن هست که در دپارتمان چون همه ی اعضاء گروه با هم گام به گام پیش میرفتیم این هم به خوبی محقق میشد.

  ۱۱-ایا از ازمون های ازمایشی استفاده کرده اید؟ بله.سه مرحله ی اخر ازمون سنجش(تسلط)

  ۱۲- کدام ویژگی دپارتمان تخصصی کنکور ارشد روانشناسی را از سایر موسسات جدا می کند؟ خب من با موسسات دیگه زیاد اشنایی کافی ندارم .اما فکر کنم جلسات هفتگی و گروهی درس خوندن و همچنین استفاده از مشاورین زبده و تک رقمی خود رشته ی روان شناسی وجه تمایزش باشه.

  ۱۳- علت انتخاب این تیم از سایر موسسات چه چیزی بوده است؟ حضور رتبه های برتر و امکان ارتباط با آنها، مشاورات فردی هفتگی، مباحثات گروهی، جمع بندی و .....

  ۱۴- سخن اخر.....

  خداروشکر میکنم که تونستم به هدفم برسم ودر این مسیراز مشاور و دوست خوبم کمال تشکر رو دارم که با مشورت های خوب و سنجیده و دلگرمی هاشون خیلی کمکم میکردند.از همسر مهربانم که این مدت همیشه همراهم بودند و از خانواده ی عزیزم، مخصوصا پدر و مادر و خواهر گلم کمال تشکر و قدر دانی رو میکنم.

   
 • افتخار آفرینان سال 1395

  اعضای زیر در طرح ویژه دپارتمان بودند:

  ۱- سرکار خانم مهسا بامشگی رتبه ۳ بالینی و۴عمومی و۳۰ شناختی

  ۲- جناب اقای محمدکلثومیان رتبه ۲۳ شناختی

  ۳- خانم تکتم سلیمانی رتبه ۳۵ بالینی

  ۴- خانم زینب توکلیان رتبه ۴۳ شناختی

  ۵- اقای حامد حسینی رتبه ۷۳ بالینی

  ۶- خانم زهرا بندار رتبه ۹۸بالینی و ۷۷ عمومی

  ۷- خانم غلامزادگان رتبه ۲۳۷ مشاوره

  ۸- خانم محمدی رتبه۲۷۴ مشاوره

  دوستانی که در کلاسهای دپارتمان بوده اند:

  ۱- خانم مونا سرخوش رتبه ۱۰۱ مشاوره

  ۲- خانم ارزو حبیبی رتبه ۱۵۵ بالینی

  قابل توجه تمامی عزیز دپارتمان تخصصی کنکور کارشناسی ارشد مجموعه های روانشناسی سال گذشته فقط ۲۰ داوطلب بالینی و ۳داوطلب شناختی داشته است.

 • افتخار آفرینان سال 1395

  اعضای زیر در طرح ویژه دپارتمان بودند:

  ۱- سرکار خانم مهسا بامشگی رتبه ۳ بالینی و۴عمومی و۳۰ شناختی

  ۲- جناب اقای محمدکلثومیان رتبه ۲۳ شناختی

  ۳- خانم تکتم سلیمانی رتبه ۳۵ بالینی

  ۴- خانم زینب توکلیان رتبه ۴۳ شناختی

  ۵- اقای حامد حسینی رتبه ۷۳ بالینی

  ۶- خانم زهرا بندار رتبه ۹۸بالینی و ۷۷ عمومی

  ۷- خانم غلامزادگان رتبه ۲۳۷ مشاوره

  ۸- خانم محمدی رتبه۲۷۴ مشاوره

  دوستانی که در کلاسهای دپارتمان بوده اند:

  ۱- خانم مونا سرخوش رتبه ۱۰۱ مشاوره

  ۲- خانم ارزو حبیبی رتبه ۱۵۵ بالینی

  قابل توجه تمامی عزیز دپارتمان تخصصی کنکور کارشناسی ارشد مجموعه های روانشناسی سال گذشته فقط ۲۰ داوطلب بالینی و ۳داوطلب شناختی داشته است.

 • منابع پیشنهادی رتبه های برتر

  داوطلبین گرامی شما باید تمام کتاب های منابع اصلی را مطالعه بفرمایید اما نه تمام فصول هر کتاب منبع را و فقط باید از هر کتاب فصول سوال خیز و کنکوری را مطالعه نمایید که پیرو این کار دپارتمان تخصصی کنکور ارشد روان شناسی و مشاوره با دور هم جمع کردن گروهی از نخبگان و رتبه های برتر کنکور روان شناسی و مشاوره از سال های نه چندان دور گذشته ی کنکور( از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۵) این فصول مهم و سوال خیز را مشخص نموده و بر اساس نظر گروهی و نه فردی رتبه ها تعیین نموده است.شما می توانید با حجم تقریبا نصف کل منابع اصلی تمام کنکور و سوالاتش را پوشش بدهید و پیشنهاد می شود بعد از یک دور خواندن فصول مشخص شده هر منبع جزوات دست نویس رتبه های برتر کنکور که در دپارتمان تخصصی کنکور ارشد روان شناسی و مشاوره حضور دارند را و میشود در اختیار شما قرار بگیرد را تهیه بفرمااید که بهترین منابع خلاصه شده برای جمع بندی و مرور است که به امید خدا با صرفه جویی در وقت و پوشش دادن جامعی از مباحث در کنکورتان به نتیجه ی دلخواهتان برسید

  منابع روانشناسی بالینی وزارت علوم

   

  نام درس

  منابع

  آسیب شناسی

  ۱

  آسیب شناسی روانی بر اساس DSM 5  گنجی

  ۲

  آسیب شناسی روانی کاپلان بر اساس dsm5

  کودکان استثنایی

  ۱

  کودکان استثنایی – میلانی فر

  ۲

  کودکان استثنایی – سیف نراقی

  روانشناسی رشد

  ۱

  روانشناسی رشد کرین ( به استثنای فصل های  ۱۶ -۱۷  – ۱۸ -۱۹)

  ۲

  روانشناسی ژنتیک ۱

  ۳

  روانشناسی ژنتیک ۲

  ۴

  روانشناسی رشد - لورا برک – جلد اول

  ۵

  روانشناسی رشد - لورا برک – جلد دوم

  ۶

  کتاب کمک آموزشی برای جمع بندی

  روانشناسی بالینی

  ۱

  فیرس

  ۲

  نظریه های رواندرمانی – جیمز پروچسکا ( از اول تا انتهای نظریه های سیستمی )

  ۳

  نظریه های رواندرمانی – شفیع آبادی

  ۴

  کتاب کمک آموزشی برای جمع بندی مباحث

  آمار و روش تحقیق

  ۱

  آمار توصیفی و استنباطی علی دلاور

  ۲

    روش تحقیق – علی دلاور

  ۳

  کلاس آمار و روش تحقیق استاد خادم

  علم النفس

  ۱

  علم النفس – احدی و بنی جمال

  ۲

  علم النفس - احمدی

  فیزیولوژی

  ۱

  فیزیولوژی – کریم خداپناهی

  ۲

  فیزیولوژی – کمک آموزشی برای جمع بندی

  انگیزش و هیجان

  ۱

  ۱ انگیزش و هیجان – محمد کریم خداپناهی  

  ۲

  انگیزش و هیجان – کمک درسی

  زبان انگلیسی

  ۱

  کتاب متون زبان انگلیسی – یحیی سید محمدی

  ۲

  کتاب متون زبان انگلیسی – لیندا لیل

  ۳

  کلاس زبان تخصصی روانشناسی دکتر هدایتی

  روانشناسی عمومی

  ۱

  روانشناسی عمومی هیلگارد

   
 • تازه های دپارتمان
 • تازه ترین اخبار کنکور

  به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند جهت مشاهده نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 1395 از ساعت 20 امشب(08-06-1395)  به سایت سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند

  -----------------------------------------------------------------------

   اعلام نتایج کنکور ارشد 95 در روز دوشنبه 8 شهریور ماه

  مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد سال ۹۵ در روز دوشنبه ۸ شهریورماه بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

  دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرگزاری مهر افزود: کلیه داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی یکی از کدرشته های تحصیلی اعلام شده، لازم است ضمن توجه به ضوابط و شرایط اعلام شده در اطلاعیه ای که به همراه فهرست اسامی آنها بر روی سایت سازمان قرار می گیرد برای کسب اطلاعات، تاریخ، نحوه و مدارک لازم برای ثبت نام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه ها و موسسات محل قبولی مراجعه کنند.

  وی افزود: در صورتی که دانشگاه ها و موسسات آموزشی محل قبولی زمانی را برای ثبت نام اعلام نکرده باشند، پذیرفته شدگان باید در روزهای یکشنبه ۱۴ شهریور، دوشنبه ۱۵ شهریور، سه شنبه ۱۶ شهریور و چهارشنبه ۱۷ شهریور برای ثبت نام به موسسه محل قبولی مراجعه کنند .

  توکلی خاطرنشان کرد: عدم مراجعه به منزله انصراف از ثبت نام و ادامه تحصیل تلقی می شود.

  -----------------------------------------------------------------------

  نتایج آزمون کارشناسی ارشد و آزمون سراسری دانشگاه آزاد در روزهای 17 و 18 شهریور ماه اعلام می‌شود.

  دوشنبه (16 شهریورماه) نتایج آزمون دکترای تخصصی پژوهش محور، سه شنبه (17 شهریورماه) نتایج آزمون کارشناسی ارشد، چهارشنبه (18 شهریورماه) نتایج آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها در مقطع کارشناسی، کاردانی و دکترای حرفه‌ای و روز پنجشنبه (19 شهریورماه) نتایج آزمون دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی اعلام خواهد‌شد.

  همچنبن روز شنبه و یکشنبه 21 و 22 شهریورماه ثبت نام پذیرفته‌ شدگان دوره‌های دکترای پژوهش محور و دکترای تخصصی آموزشی پژوهشی، دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 شهریورماه ثبت نام پذیرفته‌ شدگان کارشناسی ارشد و چهارشنبه 25 شهریورماه ثبت نام پذیرفته شدگان سراسری کاردانی، کارشناسی و دکترای حرفه‌ای صورت می‌گیرد.

   

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی