صفحه اصلی
مرکز آرن با توجه به پشتوانۀ عظیم مردمی و تجربیات به دست آمده از برگزاری جلسات منظم هفتگانه آرن؛ در نظر دارد از ابتدای تابستان سال ۱۳۹۴ نیز این برنامه های هفت گانه را با کیفیت علمی بیشتر و برنامه های متنوع تر ادامه دهد . با این امید که با برخی تغییرات صورت گرفته در نحوۀ برگزاری این جلسات ، انشاءالله شاهد ارتقای کیفیت این سلسله جلسات و افزایش رضایت مخاطبان محترم مرکز آرن از آنها خواهیم بود . 

 

به گزارش روابط عمومی مرکز آرن ؛ تا پایان فصل بهار سال ۱۳۹۴ ؛ مرکز آرن با دعوت از متخصصین و پژوهشگران حوزۀ فعالیت های میان رشته ای ( روانشناسی ، روانپزشکی ؛ نوروساینس ، علوم شناختی ؛ مهندسی پزشکی ؛ تربیت بدنی و ... ) ؛ با برگزاری بیش از ۷۰ جلسۀ منظم ؛ متنوع ؛ هدفمند و رایگان در هفت عنوان مختلف که عبارتند از : کتاب یار ؛ سایکوسینما ، عقل معاش ، آرن یار ، ژورنال کلاب ؛ مطالعۀ موردی و سایکوتور ؛ توانست سهم کوچکی در ارتقاء دانش و توسعۀ علمی دانش روانشناسی در شرق کشور داشته باشد . در این دوران ؛ بیش از ۲۰۰۰ نفر از اقشار مختلف جامعه در این جلسات هفت گانۀ مرکز آرن شرکت کرده و با عنایت به نظرسنجی های مکتوب و منظم انجام شده در پایان هر کدام از این جلسات؛ بیش از ۹۰٪ شرکت کنندگان از برگزاری و کیفیت علمی این نشست ها ؛ اعلام رضایت داشته اند .

مرکز آرن با توجه به این پشتوانۀ عظیم مردمی و تجربیات به دست آمده از برگزاری این جلسات ؛ در نظر دارد از ابتدای تابستان سال ۱۳۹۴ نیز این برنامه های هفت گانه را با کیفیت علمی بیشتر و برنامه های متنوع تر ادامه دهد . با این امید که با برخی تغییرات صورت گرفته در نحوۀ برگزاری این جلسات ، انشاءالله شاهد ارتقای کیفیت این سلسله جلسات و افزایش رضایت مخاطبان محترم مرکز آرن از آنها خواهیم بود . تا به امروز ؛ تمامی جلسات هفت گانۀ آرن در عصر پنشنبه ها راس ساعت ۱۷ برگزار می گردید که هر پنجشنبه مختص یک موضوع و عنوان خاص بود. از ابتدای تیر ماه نشست های هفتگانه آرن در یک روز و پنجشنبه آخر ماه برگزار می شود. به این صورت که برای هر نشست یک موضوع خاص تعیین و موضوع با رویکردهای متفاوتی بررسی می شود.

گفتنی است ، محدودیتی برای حضور کلیۀ علاقه مندان در رشته ها و سنین مختلف وجود ندارد و تلاش شده که مفاهیم به ساده ترین شکل ممکن ارائه شود . شرکت در این جلسات رایگان می باشد . به علاقه مندان استفاده از برنامه های مختلف مرکز آرن توصیه می شود تا جهت ارتباط بهتر با این مجموعه و صرفه جویی در هزینه ها ؛ در شبکۀ هوشمند الکترونیکی "آرن کارت" عضو شوند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد :

• همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۹ با شماره های ۵ – ۳۸۴۶۳۶۵۳ – ۰۵۱ تماس حاصل فرمائید.

• با نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در تماس باشید .

• از طریق عضویت در خبرنامۀ آرن در جریان آخرین اخبار و اطلاعات مرکز قرار بگیرید .

 

آرن یار آرشیو تازه های آرن

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی