کارگاه برنامه ریزی برای آینده ثبت نام آنلاین

 

 

 

آینده ­پژوهی فردی، فرآیندی ساده و گام به گام است که مورد استفاده هزاران نفر در سراسر دنیا قرار گرفته و شما را به سوی آینده ­ی خودتان هدایت می­کند. این کارگاه، روش­ها، ابزارها و دانشی را عرضه می­نماید که به کمک آن می­توانید آینده­ تان را خوب رقم بزنید.

در ابتدا از اینکه دریابید چقدر می­توانید درباره ­ی آینده ­تان بدانید، شگفت ­زده خواهید شد. شگفتی بعدی هنگامی است که دریابید تا چه اندازه می­توانید بر آینده ­ی خود تأثـیرگذار باشید و می­توانید بسیاری از اتفاق­های  غیرمنتظره و ناخوشایند را که در انتظار شما هستند، کشف و از آن­ها جلوگیری نمایید.

آینده پژوهی فردی در پی شناسایی و شکوفایی گوهر های انسانی است تا در پرتو آن فرد به موفقیت و رضایت توامان دست یابد. گوهر های انسانی تمایلات پایدار احساس-اندیشه-رفتار است که دنیای درون-بیرون و فرد-جمع انسان را به هم مرتبط می سازد

 

 

 

 

سوابق برگزاری

اولین کارگاه برنامه ریزی برای آینده مرکز آرن ؛ در ۱۶ ساعت ( دو جلسۀ هشت ساعته ) و با تدریس جناب آقای دکتر سعید رضاییدکترای آینده پژوهی از دانشگاه تهران با همکاری اندیشگاه علم و صنعت جهان معاصر برگزار شد . در این کارگاه ، سرفصل های زیر آموزش داده شد :

     معرفی آینده نگری فردی

     شناخت ویژگی های فردی

     اکتشاف آینده فردی

     شکل بخشی به آینده فردی

بازدید: 1112

پیشنهاد برگزاری مجدد این کارگاه یا کارگاه جدید

آدرس مرکز: مشهد - خيابان احمدآباد - بين ملاصدرا ۱۱ و ۱۳ - پلاک ۵۵ - تلفکس: ۵-۳۸۴۶۳۶۵۳ - ۰۵۱

سامانه آرن کارت
ارسال پیام تلگرامی